Belsport okresní přebor st. žáci – 11. kolo: Nový HK/Slavia HK B – Dohalice 2:1, Kratonohy – Libčany/Urbanice 10:0, M. Lhota – Předměřice 1:0, Probluz/Stěžery – Třebeš B 1:7, Smiřice – Skřivany 1:1.
1.    Skřivany         10    9    1    0          69:4      28
2.    NHK/Slavia B   10    9    0    1          54:15    27
3.    Třebeš B          10    8    0    2          51:25    24
4.    Dohalice          10    5    0    5          39:26    15
5.    Stěžery/Probl.  10    5    0    5          38:36    15
6.    Malšova Lhota  10    4    1    5          20:20    13
7.    Smiřice             10    3    3    4          29:28    12
8.    Kratonohy        10    3    0    7          34:37     9
9.    Předměřice       10    1    1    8          13:48     4
10.  Libčany/Urban. 10    0    0    10          5:113   0

BD Group okresní přebor ml. žáci – 17. kolo: Kunčice – Kobylice/Myštěves 7:0, Lovčice – Předměřice 2:4, Ohnišťany – Malšovice 1:3, Třebeš B – Hořiněves 8:4, Urbanice/Libčany – Cerekvice 1:2, Stěžery/Probluz – Smiřice 10:0.
1.    Předměřice      17    13    0    4      64:26    39
2.    Stěžery/Probl.  17    11    2    4      89:37    35
3.    Třebeš B          17    11    2    4      89:47    35
4.    Malšovice         17    11    0    6      68:32    33
5.    Kunčice            17    10    2    5      65:30    32
6.    Lovčice            17    10    2    5      66:47    32
7.    FC HK žákyně   16    10    1    5      67:34    31
8.    Červeněves      15      8    1    6      87:62    25
9.    Kobylice/Myšť. 17      7    1    9      68:68    22
10.  Cerekvice         17      6    0    11    36:63    18
11.  Smiřice             16      6    0    10    54:89    18
12.  Hořiněves         17      5    2    10    53:86    17
13.  Urbanice/Libč.   17      2    1    14    29:99     7
14.  Ohnišťany         17      0    0    17    17:132   0

HLDS OP st. přípravky 7+1 – 10. kolo: Skřivany – Černilov 9:0, Třebeš C – Třebeš B 6:2, Roudnice – Chlumec B 13:0.
1.    Roudnice          9    8    1    0          61:8      25
2.    Třebeš C           9    7    1    1          51:14    22
3.    Třebeš B            9    7    0    2          34:18    21
4.    Chlumec B         9    4    1    4          25:40    13
5.    Skřivany            9    3    2    4          34:36    11
6.    Stěžery              8    3    1    4          25:27    10
7.    Myštěves/Kobyl. 8    2    0    6          20:31     6
8.    Třebeš D            8    1    0    7          11:43     3
9.    Černilov              9    1    0    8          11:55     3

Mekr´s okresní přebor st. přípravky 4+1 – 10. kolo: Kobylice – Vysoká 20:2, FC HK žákyně – Libčany/Urbanice 10:7, M. Lhota – Kratonohy 8:9, Nepolisy – N. Město 2:15, Miletín – Malšovice 3:1, Kunčice – Kosičky 13:3.
1.    Nové Město     10   10   0    0       174:26    30
2.    Kunčice           10    9    0    1       123:20    27
3.    Kobylice/Myšt. 10    8    0    2       112:46    24
4.    Miletín              10    8    0    2       109:49    24
5.    Malšovice         10    7    1    2         97:27    22
6.    Kratonohy       10    5    1    4         78:106  16
7.    Malšova Lhota  10    4    1    5         56:63    13
8.    Loko Hradec       9    4    0    5        61:56    12
9.    Předměřice         9    3    0    6        46:81     9
10.  FC HK žákyně   10    3    0    7        53:89     9
11.  Nepolisy            10    3    0    7        42:90     9
12.  Kosičky             10    2    0    8        49:85     6
13.  Libčany/Urban. 10    1    0    9        33:172   3
14.  Vysoká n. L.      10    0    1    9        28:151   1

Okresní přebor ml. přípravky 4+1 – turnaj 10B hř. Malšovice: Malšovice – Předměřice 4:3, Třebechovice – Dohalice 2:11, Třebechovice – Předměřice 2:5, Malšovice – Dohalice 5:4. Turnaj 10C hř. M. Lhota: M. Lhota – Kratonohy 4:4, M. Lhota B – Nepolisy 3:1, M. Lhota B – Kratonohy 6:1, M. Lhota – Nepolisy 5:2, M. Lhota – M. Lhota B 2:5. Turnaj 10D Háječek: FC HK C – Skřivany 1:5, FC HK D – N. Bydžov 4:5, FC HK D – Skřivany 1:5, FC HK C – N. Bydžov 3:2, FC HK C – FC HK D 7:3. Turnaj 10E hř. Černilov: Černilov – Kunčice 7:2, Černilov B – Kunčice B 11:1, Černilov C – Kunčice 0:8, Černilov – Kunčice B 9:1, Černilov B – Kunčice 8:1, Černilov C – Kunčice B 3:2. Turnaj 10F hř. Třebeš: Třebeš C – Stěžery 1:1, Třebeš D – Stěžery B 0:9, Třebeš D – Stěžery 0:11, Třebeš C – Stěžery B 4:3, Třebeš C – Třebeš D 6:1. Turnaj 10G hř. Nový HK: Nový HK/Slavia HK – Urbanice/Libčany 10:1, Nový HK/Slavia HK B – FC HK žákyně 2:1, Nový HK/Slavia HK B – Urbanice/Libčany 4:1, Nový HK/Slavia HK – FC HK žákyně 2:1, Nový HK/Slavia HK – Nový HK/Slavia HK B 3:3. Turnaj 10H hř. Loko HK: Vysoká – Roudnice 0:9, Loko HK – Roudnice B 13:0, Loko HK – Roudnice 7:2, Vysoká – Roudnice B 4:2.   (ld)