Belsport okresní přebor st. žáci – 11. kolo: Smiřice – Skřivany 3:0 kont. 12. kolo: Dohalice – Smiřice 5:0, Skřivany – Probluz/Stěžery 15:0, Třebeš B – M. Lhota 8:1, Předměřice – Kratonohy 5:1, Libčany/Urnanice – Nový HK/Slavia HK B 1:12.
1.    Skřivany            11   10   0    1    83:6      30
2.    NHK/Slavia HK B 11   10   0    1    66:16    30
3.    Třebeš B             11    9    0    2    59:26    27
4.    Dohalice              11    6    0    5    44:26    18
5.    Stěžery/Probl.     11    5    0    6    38:51    15
6.    Smiřice                11    4    2    5    31:32    14
7.    Malšova Lhota     11    4    1    6    21:28    13
8.    Kratonohy           11    3    0    8    35:42     9
9.    Předměřice          11    2    1    8    18:49     7
10.  Libčany/Urban.    11    0    0   11     6:125   0

BD Group okresní přebor ml. žáci – 16. kolo: Hořiněves – FC HK žákyně 3:0 kont. 17. kolo: FC HK žákyně – Červeněves 0:3 kont. 18. kolo: Kobylice/Myštěves – Stěžery/Probluz 1:3, Cerekvice – FC HK žákyně 1:1, Červeněves – Třebeš B 4:4, Hořiněves – Ohnišťany 7:0, Malšovice – Lovčice 1:6, Předměřice – Kunčice 3:1.
1.    Předměřice        18    14    0    4      67:27    42
2.    Stěžery/Probluz 18    12    2    4      92:38    38
3.    Třebeš B            18    11    3    4      93:51    36
4.    Lovčice               18    11    2    5      72:48    35
5.    Malšovice            18    11    0    7      69:38    33
6.    Kunčice               18    10    2    6      66:33    32
7.    FC HK žákyně      18    10    2    6      67:39    32
8.    Červeněves         17      9    2    6      94:66    29
9.    Kobylice/Myšť.     18      7    1    10    69:71    22
10.  Hořiněves             18      6    2    10    61:85    20
11.  Cerekvice             18      6    1    11    37:64    19
12.  Smiřice                 16      6    0    10    54:89    18
13.  Urbanice/Libč.      17      2    1    14    29:99     7
14.  Ohnišťany            18      0    0    18    17:139   0

HLDS okresní přebor st. přípravky 7+1 – 10. kolo: Myštěves/Kobylice – Stěžery 3:3. 11. kolo: Stěžery – Roudnice 0:5, Chlumec B – Třebeš C 1:4, Třebeš B – Skřivany 9:0, Černilov – Třebeš D 2:4.
1.    Roudnice         10    9    1    0    66:8      28
2.    Třebeeš C        10    8    1    1    55:15    25
3.    Třebeš B          10    8    0    2    43:18    24
4.    Chlumec B       10    4    1    5    26:44    13
5.    Stěžery            10    3    2    5    28:35    11
6.    Skřivany          10    3    2    5    34:45    11
7.    Myštěves/Kobyl. 9    2    1    6    23:34     7
8.    Třebeš D            9    2    0    7    15:45     6
9.    Černilov            10    1    0    9    13:59     3

Mekr´s okresní přebor st. přípravky 4+1 – 11. koko: Kosičky – Loko HK 4:12, Malšovice – Kunčice 6:7, N. Město n. C. – Miletín 11:6, Kratonohy – Nepolisy 3:7, Libčany/Urbanice – Malšova Lhota 12:3, Vysoká n. L. – FC Hradec žákyně 0:13.
1.    Nové Město      11   11   0    0    185:32    33
2.    Kunčice            11   10   0    1    130:26    30
3.    Kobylice/Myšt.  10    8    0    2    112:46    24
4.    Miletín               11    8    0    3    115:60    24
5.    Malšovice          11    7    1    3    103:34    22
6.    Kratonohy        11    5    1    5      81:113  16
7.    Loko Hradec     10    5    0    5      73:60    15
8.    Malšova Lhota  11    4    1    6       59:75    13
9.    FC HK žákyně   11    4    0    7       66:89    12
10.  Nepolisy            11    4    0    7      49:93    12
11.  Předměřice         9    3    0    6       46:81     9
12.  Kosičky             11    2    0    9       53:97     6
13.  Libčany/Urban. 11    2    0    9       45:175   6
14.  Vysoká n. L.      11    0    1   10      28:164   1

Okresní přebor ml. přípravky 4+1 – turnaj 10B hř. Malšovice: Malšovice – Předměřice 5:4, Třebechovice – Dohalice 1:11, Třebechovice – Předměřice 1:9, Malšovice – Dohalice 5:2. Turnaj 11B hř. Urbanice: Urbanice/Libčany – Vysoká 2:1, FC HK žákyně – Loko HK 3:6, FC HK žákyně – Vysoká 8:0, Urbanice/Libčany – Loko HK 4:4, Urbanice/Libčany – FC HK žákyně 1:3. Turnaj 11D hř. Kunčice: Kunčice – Roudnice 2:0, Kunčice B – Roudnice B 10:1, Kunčice B – Roudnice 2:5, Kunčice – Roudnice B 16:1, Kunčice – Kunčice B 2:1. Turnaj 11E hř. Skřivany: Skřivany – Černilov 1:10, N. Bydžov – Černilov B 1:11, Skřivany – Černilov C 8:0, N. Bydžov – Černilov 2:8, Skřivany – Černilov B 0:17, N. Bydžov – Černilov C 13:1. Turnaj 11F hř. Kratonohy: Kratonohy – FC HK C 4:4, Nepolisy – FC HK D 8:3, Nepolisy – FC HK C 5:6, Kratonohy – FC HK D 2:3, Kratonohy – Nepolisy 3:3. Turnaj 11G hř. Předměřice: Předměřice – M. Lhota 4:2, Dohalice – M. Lhota B 1:3, Dohalice – M. Lhota 3:0, Předměřice – M. Lhota B 3:2, Předměřice – Dohalice 2:2. Turnaj 11H hř. Kukleny: Olympia HK – Malšovice 1:5, Lhota p. L. – Třebechovice 11:1, Lhota p. L. – Malšovice 7:5, Olympia – Třebechovice 10:1, Olympia – Lhota p. L. 2:4.   (ld)