Belsport okresní přebor starší žáci – dohrávka: Dohalice – Kratonohy 7:0.
Konečná tabulka:
1. NHK/Slavia B 18 17 0 1 94:17 51
2. Skřivany 18 15 0 3 112:19 45
3. Třebeš B 18 12 1 5 82:46 37
4. Dohalice 18 11 0 7 84:45 33
5. Smiřice 18 7 3 8 45:46 24
6. Malšova Lhota 18 7 1 10 41:47 22
7. Stěžery/Probl. 18 7 1 10 56:73 22
8. Předměřice 18 6 1 11 41:68 19
9. Kratonohy 18 3 3 12 48:69 12
10. Libčany/Urban. 18 0 0 18 9:182 0
BD Group okresní přebor mladší žáci – 26. kolo: Kobylice/Myštěves – Ohnišťany 11:1, Třebeš B – Lovčice 4:0, FC Hradec žákyně – Kunčice 2:3, Urbanice/Libčany – Předměřice 1:1, Stěžery/Probluz – Malšovice 4:0, Hořiněves – Smiřice 4:2, Cerekvice – Červeněves 2:7.
Konečná tabulka:
1. Třebeš B 26 19 3 4 132:59 60
2. Stěžery/Probl. 26 18 2 6 126:49 56
3. Předměřice 26 18 1 7 89:38 55
4. Červeněves 26 17 3 6 158:86 54
5. Lovčice 26 16 3 7 108:69 51
6. Kunčice 26 16 2 8 93:46 50
7. Malšovice 26 16 0 10 95:61 48
8. FC HK žákyně 26 13 2 11 93:60 41
9. Kobylice/Myšť. 26 11 1 14 97:93 34
10. Hořiněves 26 9 2 15 82:110 29
11. Smiřice 26 8 0 18 85:146 24
12. Cerekvice 26 7 1 18 47:103 22
13. Urbanice/Libč. 26 3 2 21 45:132 11
14. Ohnišťany 26 0 0 26 26:224 0
HLDS okresní přebor starší přípravky 7+1 – dohrávka: Myštěves/Kobylice – Třebeš D (náhradní termín v jednání).
Tabulka:
1. Roudnice 16 15 1 0 135:16 46
2. Třebeeš C 16 13 1 2 90:29 40
3. Třebeš B 16 13 0 3 91:31 39
4. Chlumec B 16 7 1 8 64:60 22
5. Stěžery 16 6 2 8 55:51 20
6. Skřivany 16 6 2 8 58:73 20
7. Myštěves/Kobyl. 15 3 1 11 34:67 10
8. Třebeš D 15 3 0 12 20:104 9
9. Černilov 16 1 0 15 16:132 3
Mekr´s okresní přebor starší přípravky 4+1, nadstavba – o 1. až 5. místo, 5. kolo: Kunčice – Miletín 13:8, Malšovice – Nové Město 4:8.
Konečná tabulka:
1. Nové Město 16 15 0 1 239:59 45
2. Kobylice/Myšt. 16 14 0 2 172:73 42
3. Kunčice 16 12 0 4 157:62 36
4. Miletín 16 10 0 6 170:97 30
5. Malšovice 16 8 1 7 127:76 25
6. Nepolisy 15 8 0 7 99:100 24
7. Malšova Lhota 15 7 1 7 103:105 22
8. Loko Hradec 15 6 0 9 102:97 18
9. Kratonohy 15 4 1 10 84:174 13
10. FC HK žákyně 15 6 0 9 92:116 18
11. Kosičky 15 4 0 11 82:140 12
12. Libčany/Urban. 15 3 0 12 63:205 9
13. Vysoká n. L. 15 1 1 13 36:222 4
Okresní přebor mladší přípravky 4+1 – turnaj 11C hř. Stěžery: Stěžery A – Stěžery B 4:3. Turnaj 17E hř Vysoká: Vysoká – Olympia Hradec 4:9, Loko Hradec – Lhota p. L. 4:7, Loko Hradec – Olympia Hradec 4:5, Vysoká – Lhota p. L. 3:10. Turnaj 18B hř. Háječek: FC Hradec C – Třebeš C 4:5. Turnaj 19B hř. Kunčice: Kunčice A – Kratonohy 3:4, Kunčice B – Nepolisy 5:3, Kunčice B – Kratonohy 2:3, Kunčice A – Nepolisy 10:2. Turnaj 19D hř. Urbanice: Urbanice/Libšany – Olympia Hradec 3:1, FC Hradec žákyně – Lhota p. L. 1:5, FC Hradec žákyně – Olympia Hradec 5:0, Urbanice/Libčany – Lhota p. L. 1:6. Turnaj 19E hř. Roudnice: Roudnice A – Malšovice 7:2, Roudnice B – Třebechovice 0:9, Roudnice B – Malšovice 5:12, Roudnice A – Třebechovice 5:6. Turnaj 19F hř. Loko Hradec: Vysoká – Malšova Lhota A 3:5, Loko Hradec – Malšova Lhota B 4:4, Loko Hradec – Malšova Lhota A 6:3, Vysoká – Malšova Lhota B 4:6. Turnaj 19G hř. Nový Hradec: Nový Hradec/Slavia Hradec A – FC Hradec C 14:0, Nový Hradec/Slavia Hradec B – FC Hradec D 5:4, Nový Hradec/Slavia Hradec B – FC Hradec C 6:5, Nový Hradec/Slavias Hradec A – FC Hradec D 8:1. Turnaj 19H hř. Třebeš: Třebeš C – Černilov A 4:4, Třebeš D – Černilov B 1:5, Třebeš C – Černilov C 17:0, Třebeš D – Černilov A 3:4, Třebeš C – Černilov B 5:10, Třebeš D – Černilov C 14:0.
Lubomír Douděra