Jako OP kadeti – 1. kolo: Roudnice/ Lhota p. L. – Smiřice 2:2, na pen. 5:3. 4. kolo: Smiřice – Roudnice/Lhota p. L. 2:7, Černilov – Slavia Hradec/Stěžery 4:5.
1.    Černilov    4    3    0    0    1    22:9    9
2.    Sl. HK/Stěž.    4    2    0    1    1    12:12    7
3.    Roud./Lhota    4    1    1    0    2    10:16    5
4.    Smiřice    4    0    1    1    2    8:15    3

Belsport OP starší žáci – 3. kolo: Lovčice – Třebeš B 2:4. 4. kolo: Kunčice – Ohnišťany/Myštěves 2:2, na pen. 5:4, Třebeš B – Cerekvice/Dohalice 1:0, Kobylice – Lovčice 2:3, Nepolisy – Rasošky 12:2.
1.    Třebeš B    4    4    0    0    0    33:2    12
2.    Kunčice    4    3    1    0    0    22:4    11
3.    Kobylice    4    2    0    0    2    22:7    6
4.    Lovčice    3    2    0    0    1    9:9    6
5.    Cerekv./Doh.    3    1    0    1    1    8:6    4
6.    V. Jesenice    3    1    0    0    2    8:19    3
7.    Nepolisy    4    1    0    0    3    13:24    3
8.    Ohnišť./Myš.    4    0    0    2    2    10:13    2
9.    Rasošky    3    0    0    0    3    2:43    0

BD Group OP mladší žáci – 3. kolo: Stěžery – Kunčice 6:0, Myštěves/Ohnišťany – Kosičky 16:0, M. Lhota – FC HK dívky 0:2, N. Město n. C. – Předměřice 18:0, Hořiněves – Malšovice 6:0, Třebeš C – Červeněves 2:1, Třebeš dívky – Slavia HK 1:0. 8. kolo: Kunčice – Malšovice 3:2, Předměřice – Červeněves 0:11, Kosičky – Třebeš dívky 3:3, Stěžery – Třebeš C 4:1, Myštěves/Ohnišťany – Hořiněves 2:13, M. Lhota – N. Město n. C. 0:5. 11. kolo, předehrávka: Hořiněves – Kunčice 8:2.
1.    Hořiněves    8    7    1    0    88:7    22
2.    Nové Město    7    6    0    1    61:8    18
3.    Třebeš C    8    6    0    2    51:9    18
4.    Stěžery    8    5    2    1    41:8    17
5.    Kunčice    8    5    1    2    32:21    16
6.    Malš. Lhota    7    4    1    2    35:15    13
7.    FC HK dívky    5    3    2    0    10:4    11
8.    Třebeš dívky    8    3    1    4    10:26    10
9.    Červeněves    8    2    2    4    30:27    8
10.    Myš./Ohniš.    7    2    1    4    35:34    7
11.    Malšovice    8    1    1    6    15:42    4
12.    Slavia HK    7    1    1    5    5:35    4
13.    Kosičky    8    0    1    7          5:118    1
14.    Předměřice    7    0    0    7    3:67    0

Belsport OP starší přípravka sk. A – 3. kolo: Slavia Hradec – FC Hradec dívky 0:5 a 3:6, Předměřice – Třebeš dívky 9:2 a 7:2, Malšovice – Třebeš C 6:5 a 3:7, Vysoká – Stěžery 3:2 a 1:9.
1.    Před./Loko HK    8    7    0    1    47:18    21
2.    Malš. Lhota    6    5    0    1    46:10    15
3.    FC HK dívky    8    5    0    3    46:26    15
4.    Smiřice    6    4    1    1    42:16    13
5.    Stěžery    8    4    0    4    33:25    12
6.    Slavia HK    8    4    0    4    25:29    12
7.    Malšovice    8    2    1    5    25:47    7
8.    Třebeš C    8    2    0    6    39:46    6
9.    Třebeš dívky    8    2    0    6    16:55    6
10.    Vysoká n. L.    8    2    0    6    12:59    6

Belsport OP SP B – 4. kolo: Červeněves/ Skřivany – Kratonohy 8:2 a 6:3, Lovčice – Dohalice 0:7 a 2:11, Probluz – Urbanice 1:6 a 2:8, Myštěves/ Ohnišťany – Nepolisy 5:7 a 9:6, Hlušice – Kunčice 1:15 a 2:11.
1.    Červ./Skřiv.    8    8    0    0       111:19    24
2.    Kunčice    8    7    0    1    74:16    21
3.    Dohalice    8    7    0    1    58:15    21
4.    Nepolisy    8    7    0    1    69:27    21
5.    Kratonohy    6    4    0    2    48:21    12
6.    Myšt./Ohniš.    6    3    0    3    33:39    9
7.    Urbanice    8    2    0    6    26:40    6
8.    Lovčice    8    0    0    8    15:91    0
9.    Hlušice    8    0    0    8    12:90    0
10.    Probluz    8    0    0    8        15:103    0

B&K Tour OP ml. přípravka – turnaj 3A hř. M. Lhota: M. Lhota A – Třebeš C 3:3. Turnaj 4A hř. Třebeš: Třebeš C – Předměřice 0:16, Třebeš dívky – Hořiněves 3:5, Třebeš dívky – Předměřice 1:6, Třebeš C – Hořiněves 2:10. Turnaj 4C hř. Vysoká: Vysoká – Roudnice 1:6, Nový HK – M. Lhota 8:3, Nový HK – Roudnice 1:7, Vysoká – M. Lhota 5:1. Turnaj 4D hř. Nový HK: Olympia – Kunčice 0:13, FC HK dívky – Prasek 1:7, FC HK dívky – Kunčice 0:13, Olympia – Prasek 0:12. Turnaj 4E hř. Černilov: Černilov A – FC HK C 21:0, Černilov B – FC HK D 14:4, Černilov B – FC HK C 16:1, Černilov A – FC HK D 15:3. Turnaj 4F hř. Stěžery: Stěžery A – Slavia HK 2:3, Stěžery B – Třebechovice 20:0, Stěžery B – Slavia HK 3:3, Stěžery A – Třebechovice 12:1. Turnaj 4G hř. Skřivany: Myštěves – Lhota p. L. 1:8, Skřivany/Červeněves – Libčany 2:3, Skřivany/Červeněves – Lhota p. L. 3:3, Myštěves – Libčany 1:8. Turnaj 7G hř. Hořiněves: Předměřice – Olympia 16:0, Hořiněves – FC HK dívky 4:0, Hořiněves – Olympia 12:0, Předměřice – FC HK dívky 11:0. Turnaj 9F hř. Předměřice: Předměřice – Stěžery A 10:2, Hořiněves – Stěžery B 6:5, Hořiněves – Stěžery A 6:5, Předměřice – Stěžery B 16:0.   (ld)

Výběr OFS U12 byl na vítězné vlně

Hradec Králové, Česká Skalice - Výběr OFS Hradec U12 (roč. 2004) se zúčastnil 1. kola přeboru výběrů KKFS v České Skalici. Předvedená hra byla na vysoké úrovni. Díky výborným individuálním výkonům a skvělé kombinační hře si tým připsal zasloužené prvenství.

Výsledky OFS HK U12: – OFS Jičín 4:2 (2:0), branky: Krejsa 2, Junek, Seifert; – OFS Trutnov 3:1 (2:0), branky: Řehuřek, Smetiprach, Binder; – OFS Náchod 4:2 (2:0), branky: Mouček, Sas, Semenec, Čížek; – OFS Rychnov 5:0 (2:0), branky: Semenec 2, Řehuřek 2, Krejsa.

Výběr OFS HK U12: Seifert (Roudnice), Řehuřek, Konečný, Čížek, Šilha, Svatoň, Nun, Bartoniček (Třebeš), Cudlín, Smetiprach (Stěžery), Daňo, Lán (Nový HK), Mouček, Bačina (Hořiněves), D. Melichárek, F. Melichárek, Schlappl (Olympia), Kindl, Horák, Junek (Třebechovice), Holý, Moravec (M. Lhota), Krejsa, Bešík, Hovorka (Černilov), Binder, Semenec (Chlumec), Sas (Myštěves); trenéři: David Klapka, Otakar Rejfek; vedoucí mužstva: Libor Pavlíček.

Fotbalový výběr OFS Hradec Králové U12.

Lubomír Douděra