Belsport OP st. žáci – 15. kolo: Cerekvice/ Dohalice – Nepolisy 1:10, Ohnišťany/Myštěves – Třebeš B 3:1, Lovčice – Rasošky 21:1, V. Jesenice – Kobylice 2:5.
1.    Kunčice    12    9    2    1    0    60:8    32
2.    Třebeš B    13    8    0    2    3    52:18    26
3.    Lovčice    12    8    0    0    4    74:33    24
4.    Kobylice    13    7    1    1    4    61:24    24
5.    Ohniš./Myš.    12    5    3    2    2    35:17    23
6.    V. Jesenice    12    5    0    1    6    29:45    15
7.    Cerek./Doh.    12    4    0    1    7    31:37    13
8.    Nepolisy    13    2    0    0    11    35:71    6
9.    Rasošky    13    1    0    0    12    8:132    3

Pohár Jaroslava Míchala starší žáci – čtvrtfinále: Nepolisy – Kunčice 1:6, Kobylice – Třebeš B 1:5, Ohnišťany/Myštěves – Lovčice 1:5, Cerekvice/Dohalice – V. Jesenice 3:4.
Program semifinále – úterý 25. května od 17 hodin: Lovčice – Kunčice, V. Jesenice – Třebeš B (18).

BD Group OP ml. žáci – 23. kolo: Slavia HK – Stěžery 0:8, Malšovice – FC HK dívky 2:3, Třebeš C – M. Lhota 4:0, Třebeš dívky – Myštěves/Ohnišťany 4:5, Předměřice – Kunčice 2:4, Červeněves – Kosičky 9:0, Hořiněves – Nové Město nad Cidlinou 3:1.
1.    Hořiněves    21    17    3    1       202:27    54
2.    Stěžery    21    16    4    1       114:17    52
3.    Nové Město    21    15    2    4       125:33    47
4.    Třebeš C    21    13    1    7       109:43    40
5.    FC HK dívky    21    12    3    6    69:34    39
6.    Malš. Lhota    21    10    5    6    82:57    35
7.    Kunčice    21    10    3    8    69:62    33
8.    Červeněves    21    9    3    9    80:64    30
9.    Slavia HK    21    9    3    9    48:62    30
10.    Třebeš dívky    21    6    1    14    29:86    19
11.    Myš./Ohniš.    21    5    2    14       63:118    17
12.    Malšovice    21    5    1    15    58:84    16
13.    Předměřice    21    4    0    17       30:165    12
14.    Kosičky    21    0    1    20       14:240    1

Belsport OP st. přípravka jaro skupina A – 3. kolo: FC HK dívky – Červeněves/ Skřivany 6:8 a 3:8, Slavia HK – M. Lhota 3:9 a 4:4. 5. kolo: Slavia HK – Nepolisy 3:3 a 4:4, Předměřice/Loko HK – Smiřice 5:7 a 3:4, Dohalice – M. Lhota 6:5 a 2:2, FC HK dívky – Kratonohy 3:5 a 4:4, Červeněves/Skřivany – Vysoká 5:1 a 11:3.
1.    Dohalice    10    8    2    0    50:24    26
2.    Smiřice    10    7    1    2    50:34    22
3.    Malš. Lhota    10    6    3    1    50:29    21
4.    Červ./Skřiv.    10    6    0    4    65:48    18
5.    Slavia HK    10    3    4    3    40:40    13
6.    Nepolisy    10    3    3    4    50:48    12
7.    Před./Loko    10    4    0    6    34:44    12
8.    Kratonohy    10    2    1    7    26:55    7
9.    FC HK dívky    10    1    3    6    37:58    6
10.    Vysoká n. L.    10    1    1    8    27:49    4

Belsport OP st. přípravka jaro skupina B – 5. kolo: Lovčice – Malšovice 0:4 a 4:6, Myštěves/Ohnišťany – Třebeš C 4:5 a 3:5, Hlušice – Probluz 7:2 a 5:3, Kunčice – Stěžery 5:7 a 2:11, Urbanice – Třebeš dívky 11:1 a 10:2.
1.    Stěžery    10    9    1    0    83:25    28
2.    Urbanice    10    9    0    1    75:27    27
3.    Třebeš C    10    7    0    3    59:46    21
4.    Hlušice    10    7    0    3    43:33    21
5.    Malšovice    10    5    1    4    46:35    16
6.    Myš./Ohniš.    10    3    0    7    39:50    9
7.    Probluz    10    3    0    7    40:60    9
8.    Kunčice    10    3    0    7    36:57    9
9.    Lovčice    10    2    0    8    27:74    6
10.    Třebeš dívky    10    1    0    9    24:69    3

B&K Tour OP ml. přípravka – turnaj 13 H hř. Černilov: Černilov A – Stěžery A 6:3, Černilov B – Stěžery B 3:4, Černilov B – Stěžery A 1:9, Černilov A – Stěžery B 6:6. Turnaj 14 A hř. Třebeš: Třebeš C – Stěžery A 4:12, Třebeš dívky – Stěžery B 4:4, Třebeš dívky – Stěžery A 3:9, Třebeš C – Stěžery B 2:5. Turnaj 14 B hř. Skřivany: Myštěves/ Ohnišťany – Černilov A 0:10, Skřivany/Červeněves – Černilov B 6:3, Skřivany/Červeněves – Černilov A 1:3, Myštěves/Ohnišťany – Černilov B 1:8. Turnaj 14 C hř. M. Lhota: M. Lhota A – Olympia HK 6:5, M. Lhota B – FC HK dívky 0:4, M. Lhota B – Olympia HK 1:6, M. Lhota A – FC HK dívky 4:1. Turnaj 14 E hř. Libčany: Lhota p. L. – Urbanice 2:2, Libčany – Loko HK 4:1, Libčany – Urbanice 4:0, Lhota p. L. – Loko HK 3:1, Lhota p. L. – Libčany 2:1. Turnaj 14 F hř. Slavia HK: Slavia HK – Předměřice 6:8, Třebechovice – Hořiněves 0:6, Třebechovice – Předměřice 0:15, Slavia HK – Hořiněves 3:4. Turnaj 14 G hř. Háječek: FC HK C – Dohalice 1:21, FC HK D – Probluz 0:19, FC HK D – Dohalice 5:14, FC HK C – Probluz 2:19. Turnaj 14 H hř. Prasek: Prasek A – Roudnice 4:0, Prasek B – Prasek C 2:7, Prasek B – Roudnice 0:9, Prasek A – Prasek C 3:3.

OP minipřípravka – turnaj 3A hř. Slavia HK, účast: Stěžery, Slavia HK, Třebeš, Vysoká. Turnaj 3B hř. M. Lhota, účast: Nový HK, M. Lhota, Kunčice, Lhota p. L. Turnaj 3C hř. ZŠ M. Horákové, účast: Černilov, Třebechovice, FŠ FC HK A a B.

Lubomír Douděra