Belsport OP starší žáci – 16. kolo: Nepolisy – V. Jesenice 7:3, Rasošky – Cerekvice/Dohalice 2:6, Kunčice – Lovčice 4:0, Kobylice – Ohnišťany/Myštěves 2:3.
1.    Kunčice    13    10    2    1    0    64:8    35
2.    Třebeš B    13    8    0    2    3    52:18    26
3.    Ohniš./Myš.    13    6    3    2    2    38:19    26
4.    Lovčice    13    8    0    0    5    74:37    24
5.    Kobylice    14    7    1    1    5    63:27    24
6.    Cerek./Doh.    13    5    0    1    7    37:39    16
7.    V. Jesenice    13    5    0    1    7    32:52    15
8.    Nepolisy    14    3    0    0    11    42:74    9
9.    Rasošky    14    1    0    0    13    10:138    3

BD Group mladší žáci – 24. kolo: FC HK dívky – Předměřice 9:2, Stěžery – Červeněves 4:2, N. Město – Třebeš C 12:0, M. Lhota – Třebeš dívky 4:1, Myštěves/Ohnišťany – Slavia HK 1:0, Kosičky – Malšovice 0:17, Kunčice – Hořiněves 1:10.
1.    Hořiněves    22    18    3    1       212:28    57
2.    Stěžery    22    17    4    1       118:19    55
3.    Nové Město    22    16    2    4       137:33    50
4.    FC HK dívky    22    13    3    6    78:36    42
5.    Třebeš C    22    13    1    8       109:55    40
6.    Malš. Lhota    22    11    5    6    86:58    38
7.    Kunčice    22    10    3    9    70:72    33
8.    Červeněves    22    9    3    10    82:68    30
9.    Slavia HK    22    9    3    10    48:63    30
10.    Myš./Ohniš.    22    6    2    14       64:118    20
11.    Malšovice    22    6    1    15    75:84    19
12.    Třebeš dívky    22    6    1    15    30:90    19
13.    Předměřice    22    4    0    18       32:174    12
14.    Kosičky    22    0    1    21       14:257    1

Pohár Ladislava Škorpila mladší žáci – semifinále: Stěžery – Třebeš C 6:0, Hořiněves – FC Hradec Králové dívky 3:1.
Finále a utkání o třetí místo se hrají v úterý 7. června od 16.30 hodin na stadionu v Třebechovicích pod Orebem.

Belsport OP starší přípravka jaro skupina A – 6. kolo: Smiřice – Dohalice 2:4 a 3:4, Kratonohy – Červeněves/Skřivany 2:2 a 5:9, Slavia HK – Předměřice/Loko HK 2:3 a 1:1, M. Lhota – FC HK dívky 3:0 a 6:1, Nepolisy – Vysoká 4:8 a 4:4.
1.    Dohalice    12    10    2    0    58:29    32
2.    Malš. Lhota    12    8    3    1    59:30    27
3.    Červ./Skřiv.    12    7    1    4    76:55    22
4.    Smiřice    12    7    1    4    55:42    22
5.    Před./Lo. HK    12    5    1    6    38:47    16
6.    Slavia HK    12    3    5    4    43:44    14
7.    Nepolisy    12    3    4    5    58:60    13
8.    Vysoká n. L.    12    2    2    8    39:57    8
9.    Kratonohy    12    2    2    8    33:66    8
10.    FC HK dívky    12    1    3    8    38:67    6

Belsport OP starší přípravka jaro skupina B – 6. kolo: Třebeš dívky – Myštěves/ Ohnišťany 2:4 a 0:9, Probluz – Třebeš C 2:8 a 2:7, Stěžery – Urbanice 4:0 a 10:1, Hlušice – Lovčice 2:2 a 0:3.
1.    Stěžery    12    11    1    0    97:26    34
2.    Urbanice    12    9    0    3    76:41    27
3.    Třebeš C    12    9    0    3    74:50    27
4.    Hlušice    12    7    1    4    45:38    22
5.    Malšovice    10    5    1    4    46:35    16
6.    Myš./Ohniš.    12    5    0    7    52:48    15
7.    Lovčice    12    3    1    8    32:76    10
8.    Kunčice    10    3    0    7    36:57    9
9.    Probluz    12    3    0    9    44:75    9
10.    Třebeš dívky    12    1    0    11    26:82    3

B&K Tour OP mladší přípravka – turnaj 15 A hř. Olympia HK: Roudnice – Třebeš C 11:1, Olympia HK – Třebeš dívky 5:4, Olympia HK – Třebeš C 4:4, Roudnice – Třebeš dívky 9:2. Turnaj 15 B hř. Probluz: Dohalice – Prasek A 2:4, Probluz – Prasek B 7:3, Probluz – Prasek A 3:7, Dohalice – Prasek B 11:0. Turnaj 15 C hř. Předměřice: Předměřice – FC HK C 21:2, Hořiněves – FC HK D 13:0, Předměřice – FC HK D 16:2, Hořiněves – FC HK C 16:7. Turnaj 15 D hř. Loko HK: Urbanice – Slavia HK 0:7, Loko HK – Třebechovice 14:0, Loko HK – Slavia HK 4:5, Urbanice – Třebechovice 6:2. Turnaj 15 E hř. Nový HK: Vysoká – Lhota p. L. 5:4, Nový HK – Libčany 3:2, Nový HK – Lhota p. L. 5:7, Vysoká – Libčany 5:2. Turnaj 15 G hř. Černilov: Černilov A – M. Lhota A 10:2, Černilov B – M. Lhota B 8:1, Černilov B – M. Lhota A 13:2, Černilov A – M. Lhota B 9:4. Turnaj 15 H hř. Stěžery: Stěžery A – Myštěves/Ohnišťany 11:0, Stěžery B – Skřivany/Červeněves 0:8, Stěžery B – Myštěves/Ohnišťany 6:1, Stěžery A – Skřivany/Červeněves 1:1.

Lubomír Douděra