Belsport OP st. žáci – 17. kolo: Třebeš B – Kunčice 0:2, Cerekvice/Dohalice – Lovčice 1:3, Ohnišťany/Myštěves – Nepolisy 3:0, V. Jesenice – Rasošky 20:0.
1.    Kunčice    14    11    2    1    0    66:8    38
2.    Ohniš./Myš.    14    7    3    2    2    41:19    29
3.    Lovčice    14    9    0    0    5    77:38    27
4.    Třebeš B    14    8    0    2    4    52:20    26
5.    Kobylice    14    7    1    1    5    63:27    24
6.    V. Jesenice    14    6    0    1    7    52:52    19
7.    Cerek./Doh.    14    5    0    1    8    38:42    16
8.    Nepolisy    15    3    0    0    12    42:77    9
9.    Rasošky    15    1    0    0    14    10:158    3

BD Group OP ml. žáci – 25. kolo: FC HK dívky – Kunčice 0:3, Slavia HK – M. Lhota 2:3, Třebeš dívky – N. Město 0:15, Třebeš C – Hořiněves 1:3, Malšovice – Stěžery 0:8, Předměřice – Kosičky 9:0, Červeněves – Myštěves/Ohnišťany 8:1.
1.    Hořiněves    23    19    3    1       215:29    60
2.    Stěžery    23    18    4    1       126:19    58
3.    Nové Město    23    17    2    4       152:33    53
4.    FC HK dívky    23    13    3    7    78:39    42
5.    Malš. Lhota    23    12    5    6    89:60    41
6.    Třebeš C    23    13    1    9       110:58    40
7.    Kunčice    23    11    3    9    73:72    36
8.    Červeněves    23    10    3    10    90:69    33
9.    Slavia HK    23    9    3    11    50:66    30
10.    Myš./Ohniš.    23    6    2    15       65:126    20
11.    Malšovice    23    6    1    16    75:92    19
12.    Třebeš dívky    23    6    1    16       30:105    19
13.    Předměřice    23    5    0    18       41:174    15
14.    Kosičky    23    0    1    22       14:266    1

Belsport OP st. přípravka jaro skupina A – 7. kolo: Předměřice/Loko HK – Nepolisy 5:5 a 6:7, Vysoká – Kratonohy 3:1 a 5:1, FC HK dívky – Smiřice 14:0 a 5:3, Dohalice – Slavia HK 7:2 a 6:4, Červeněves/Skřivany – M. Lhota 4:7 a 3:6.
1.    Dohalice    14    12    2    0    71:35    38
2.    M. Lhota    14    10    3    1    72:37    33
3.    Čer./Skřiv.    14    7    1    6    83:68    22
4.    Smiřice    14    7    1    6    58:61    22
5.    Nepolisy    14    4    5    5    70:71    17
6.    Pře./Loko    14    5    2    7    49:59    17
7.    Slavia HK    14    3    5    6    49:57    14
8.    Vysoká    14    4    2    8    47:59    14
9.    FC HK dívky    14    3    3    8    57:70    12
10.    Kratonohy    14    2    2    10    35:74    8

Belsport OP st. přípravka jaro skupina B – 6. kolo: Malšovice – Kunčice 4:2 a 8:3. 7. kolo: Třebeš C – Třebeš dívky 3:2 a 4:3, Lovčice – Probluz 6:6 a 6:5, Myštěves/Ohnišťany – Stěžery 2:12 a 2:11, Kunčice – Hlušice 6:0 a 7:1, Urbanice – Malšovice 6:3 a 3:2.
1.    Stěžery    14    13    1    0       120:30    40
2.    Urbanice    14    11    0    3    85:46    33
3.    Třebeš C    14    11    0    3    81:55    33
4.    Malšovice    14    7    1    6    63:49    22
5.    Hlušice    14    7    1    6    46:51    22
6.    Myš./Ohniš.    14    5    0    9    56:71    15
7.    Kunčice    14    5    0    9    54:70    15
8.    Lovčice    14    4    2    8    44:87    14
9.    Probluz    14    3    1    10    55:87    10
10.    Třebeš dívky    14    1    0    13    31:89    3

B&K Tour OP ml. přípravka – turnaj 16 A hř. Třebeš: Třebeš C – Myštěves/Ohnišťany 3:1, Třebeš dívky – Skřivany/Červeněves 1:3, Třebeš dívky – Myštěves/Ohnišťany 5:5, Třebeš C – Skřivany/Červeněves 0:10. Turnaj 16 B hř. Stěžery: Stěžery A – M. Lhota A 7:5, Stěžery B – M. Lhota B 3:2, Stěžery B – M. Lhota A 5:5, Stěžery A – M. Lhota B 3:3. Turnaj 16 D hř. Olympia HK: Olympia HK – Lhota p. L. 3:10, FC HK dívky – Libčany 0:4, FC HK dívky – Lhota p. L. 1:5, Olympia HK – Libčany 2:6. Turnaj 16 E hř. Vysoká: Vysoká – Slavia HK 2:5, Nový HK – Třebechovice 25:2, Nový HK – Slavia HK 6:5, Vysoká – Třebechovice 10:0. Turnaj 16 F hř. Urbanice: Urbanice – FC HK C 5:2, Loko HK – FC HK D 16:0, Loko HK – FC HK C 10:2, Urbanice – FC HK D 9:1. Turnaj 16 H hř. Dohalice: Dohalice – Roudnice 1:7, Probluz – Černilov 3:5, Probluz – Roudnice 1:3, Dohalice – Černilov 4:5. Turnaj 18 F hř. Hořiněves: Předměřice – Dohalice 6:2, Hořiněves – Probluz 0:7, Hořiněves – Dohalice 5:2, Předměřice – Probluz 1:2.

OP minipřípravka: V týdnu od 23. do 29. května pokračovala čtvrtými turnaji soutěž, v níž na jaře startuje 12 týmů.

Lubomír Douděra