I. liga dorostu U19 – 36. kolo: Bohemians – FC Hradec 2:4 (1:2). Branky: 6. z pen. Věchtík, 79. Vacík – 26. Trávníček, 34. Breda, 49. Čech, 76. Novák. Hradec: Ikizgül – Hašek, Martinec, Čech, Holeš (82. Brokeš) – Jukl, Kundrt (73. Hynek) – Breda (83. Habrman), Miker (69. Novák), Trávníček – Šípek.

Další výsledky: Ostrava – Jablonec 1:0, Olomouc – Karviná 4:4, Plzeň – Slavia 1:1, Zlín – Brno 1:1, Jihlava – České Budějovice 0:2, Pardubice – Slovácko 1:0, Liberec – Sparta 3:1, Příbram – Mladá Boleslav 3:0, Opava – Teplice 2:1.

Konečná tabulka:
1.    Sparta Praha    38    28    6    4       129:38    90
2.    Příbram    38    20    7    11    81:52    67
3.    Slovácko    38    17    8    13    62:49    59
4.    Brno    38    18    5    15    63:61    59
5.    Hradec Král.    38    14    15    9    57:50    57
6.    Ostrava    38    17    5    16    72:60    56
7.    Plzeň    38    16    7    15    63:63    55
8.    Karviná    38    16    5    17    54:58    53
9.    Č. Budějovice    38    15    7    16    56:59    52
10.    Teplice    38    15    7    16    50:61    52
11.    Jihlava    38    14    9    15    48:53    51
12.    Ml. Boleslav    38    14    9    15    42:49    51
13.    Olomouc    38    14    8    16    65:55    50
14.    Opava    38    14    7    17    52:65    49
15.    Slavia Praha    38    11    14    13    56:64    47
16.    Zlín    38    12    10    16    51:59    46
17.    Liberec    38    13    7    18    33:61    46
18.    Pardubice    38    13    6    19    54:69    45
19.    Bohemians    38    13    5    20    49:66    44
20.    Jablonec    38    10    5    23    34:79    35

Belsport OP starší žáci – 18. kolo: Kunčice – Cerek./Doh. 1:0, Rasošky – Ohniš./Myš. 2:9, Lovčice – Jesenice 6:3, Kob. – Třebeš B 4:2.
1.    Kunčice    15    12    2    1    0    67:8      41
2.    Ohniš./Myš.    15    8    3    2    2    50:21    32
3.    Lovčice    15    10    0    0    5    83:41    30
4.    Kobylice    15    8    1    1    5    67:29    27
5.    Třebeš B    15    8    0    2    5    54:24    26
6.    V. Jesenice    15    6    0    1    8    55:58    19
7.    Cerek./Doh.    15    5    0    1    9    38:43    16
8.    Nepolisy    15    3    0    0    12    42:77    9
9.    Rasošky    16    1    0    0    15           12:167    3

BD Group OP mladší žáci – 15. kolo: Hořiněves – Červ. 6:3, M. Lhota – Předměřice 4:0, Myš./Ohniš. – FC HK dívky 4:5, Stěžery – Kosičky 13:0, Třebeš C – Slavia HK 4:1, Třebeš dívky – Kunčice 1:4. 26. kolo: Stěžery – Předměřice 9:0, Hořiněves – Třebeš dívky 10:0, M. Lhota – Červeněves 1:3, Myš./Ohniš. – Malšovice 12:1, Kunčice – Třebeš C 1:3.
1.    Hořiněves    25    21    3    1       231:32    66
2.    Stěžery    25    20    4    1       148:19    64
3.    Nové Město    23    17    2    4       152:33    53
4.    Třebeš C    25    15    1    9       117:60    46
5.    FC HK dívky    24    14    3    7    83:43    45
6.    Malš. Lhota    25    13    5    7    94:63    44
7.    Kunčice    25    12    3    10    78:76    39
8.    Červeněves    25    11    3    11    96:76    36
9.    Slavia HK    24    9    3    12    51:70    30
10.    Myš./Ohniš.    25    7    2    16       81:132    23
11.    Malšovice    24    6    1    17       76:104    19
12.    Třebeš dívky    25    6    1    18       31:119    19
13.    Předměřice    25    5    0    20       41:187    15
14.    Kosičky    24    0    1    23       14:279    1

Belsport OP starší přípravka jaro skupina A – 8. kolo: Smiřice – Červ./Skřiv. 8:5 a 8:6, Slavia HK – FC HK dívky 2:6 a 2:2, Předm./ Loko HK – Dohalice 5:6 a 4:7, M. Lhota – Vysoká 4:5 a 3:4, Nepolisy – Kraton. 4:3 a 6:6.
1.    Dohalice    16    14    2    0    84:44    44
2.    Malš. Lhota    16    10    3    3    79:46    33
3.    Smiřice    16    9    1    6    74:72    28
4.    Červ./Skřiv.    16    7    1    8    94:84    22
5.    Nepolisy    16    5    6    5    80:80    21
6.    Vysoká    16    6    2    8    56:66    20
7.    Před./Loko    16    5    2    9    58:72    17
8.    FC HK dívky    16    4    4    8    65:74    16
9.    Slavia HK    16    3    6    7    53:65    15
10.    Kratonohy    16    2    3    11    44:84    9

Belsport OP starší přípravka jaro skupina B – 8. kolo: Stěžery – Třebeš C 6:4 a 2:1, Malšovice – Myštěves/Ohnišťany 7:2 a 2:7, Probluz – Třebeš dívky 11:1 a 10:3, Lovčice – Kunčice 5:2 a 5:5, Hlušice – Urban. 1:5 a 1:8.
1.    Stěžery    16    15    1    0       128:35    46
2.    Urbanice    16    13    0    3    98:48    39
3.    Třebeš C    16    11    0    5    86:63    33
4.    Malšovice    16    8    1    7    72:58    25
5.    Hlušice    16    7    1    8    48:64    22
6.    Myš./Ohniš.    16    6    0    10    65:80    18
7.    Lovčice    16    5    3    8    54:94    18
8.    Probluz    16    5    1    10    76:91    16
9.    Kunčice    16    5    1    10    61:80    16
10.    Třebeš dívky    16    1    0    15       35:110    3

B&K Tour OP mladší přípravka – turnaj 17 A hř. Probluz: Dohalice – Třebeš C 8:1, Probluz – Třebeš dívky 6:2, Probluz – Třebeš C 11:2, Dohalice – Třebeš dív. 12:3. 17 B hř. Roudnice: Roud. – Před. 2:4, Stěžery – Hořin. 4:2, Stěžery – Před. 5:6, Roud. – Hořin. 4:1. 17 C hř. Prasek: Prasek A – Urban. 10:1, Prasek B – Loko HK 3:12, Prasek B – Urbanice 8:6, Prasek A – Loko 3:2. 17 D hř. Háječek: FC HK C – Vysoká 5:9, FC HK D – Nový HK 2:6, FC HK D – Vysoká 7:9, FC HK C – Nový HK 4:6. 17 E hř. Třebechovice: Slavia HK – Olympia HK 7:3, Třebech. – FC HK dívky 1:4, Třebech. – Olympia 0:6, Slavia HK – FC HK dívky 4:2. 17 F hř. Lhota p. L.: Lhota – Černilov A 4:7, Libčany – Černilov B 4:1, Libčany – Černilov A 5:4, Lhota – Černilov B 6:4. 17 H hř. M. Lhota: M. Lhota A – Myš./ Ohniš. 5:1, M. Lhota B – Skřiv./Červen. 1:10, M. Lhota B – Myštěves/Ohnišťany 2:7, M. Lhota A – Skřivany/Červeněves 1:4.