Legalcom AK veteránská liga – dohrávky 1. kola: Třebeš – Loko HK 4:8 (1:4). Branky: Matějka 2, Karas, Bartůška – Zeman 3, Půlkrábek 2, Jiroušek, Hrubý, Šimůnek. Dohalice – Nový HK 1:3 (0:1). Branky: Marek – Karmín, Drenko, Ptáček.
1.    Nový HK    3    3    0    0    21:7    9
2.    Dohalice    2    1    0    1    6:6    3
3.    Loko HK    2    1    0    1    11:11    3
4.    Libčany    2    1    0    1    6:7    3
5.    Třebeš    3    0    0    3    9:22    0

EKUS HK OP dorost – 4. kolo: Lovčice – Dohalice/Cerekvice 2:3, Kobylice/Myštěves – Třebeš B 1:6, Stěžery – Kunč./Roud. 1:2.
1.    Kunč./Roud.    4    4    0    0    0    9:3    12
2.    Třebeš B    4    3    0    0    1    29:9    9
3.    Stěžery    4    3    0    0    1    22:4    9
4.    Doh./Cerek.    4    1    0    0    3    6:14    3
5.    Lovčice    4    1    0    0    3    13:31    3
6.    Kobyl./Myš.    4    0    0    0    4    5:23    0

Belsport OP starší žáci – 2. kolo: M. Lhota – N. Město 1:3. 4. kolo: Třebeš B – M. Lhota 5:0, Myštěves/Kobylice – Nepolisy 1:1, pen. 3:4, Roudnice/Kunč. – N. Město 1:1, pen. 4:3.
1.    Třebeš B    4    4    0    0    0    19:4    12
2.    Nové Město    4    3    0    1    0    10:5    10
3.    Roud./Kunč.    4    2    1    0    1    12:8    8
4.    Nepolisy    4    1    1    0    2    7:10    5
5.    Myš./Kobyl.    4    0    0    1    3    5:14    1
6.    M. Lhota    4    0    0    0    4    3:15    0

Futurum OP mladší žáci, skupina A – 1. kolo: Vysoká – FC HK dívky 1:5, Slavia HK – M. Lhota 1:4, Předměřice – Stěžery 0:11, Třebeš C – Třebeš dívky 5:0. 3. kolo: Předměřice – FC HK dívky 2:3. 4. kolo: Stěžery – Třebeš dívky 14:1, Předměřice – Slavia HK 1:6.
1.    Stěžery    4    4    0    0    33:2    12
2.    M. Lhota    3    3    0    0    30:2    9
3.    FC HK dívky    3    3    0    0    13:3    9
4.    Slavia HK    4    2    0    2    10:8    6
5.    Předměřice    4    1    0    3    9:22    3
6.    Třebeš C    3    1    0    2    5:21    3
7.    Vysoká    3    0    0    3    3:13    0
8.    Třebeš dívky    4    0    0    4    2:34    0

Futurum OP mladší žáci, skupina B – 1. kolo: Nepolisy – Kunčice 1:7, Dohalice – Lovčice 1:2, Kratonohy/Roudnice – N. Bydžov B 2:9. 4. kolo: Lovčice – Kunčice 0:6, Červeněves/ Skřivany – Nepolisy 15:1, Dohalice – Kratonohy/Roudnice 2:3.
1.    Červ./Skřiv.    3    3    0    0    58:2    9
2.    Kunčice    3    2    1    0    15:3    7
3.    N. Bydžov B    3    2    1    0    18:8    7
4.    Krat./Roud.    2    1    0    1    5:11    3
5.    Dohalice    4    1    0    3    6:22    3
6.    Lovčice    4    1    0    3    7:40    3
7.    Nepolisy    3    0    0    3    2:25    0

Belsport OP starší přípravka, skupina A – 4. kolo: Třebeš C – Slavia 2:1 a 2:3, Stěžery – Smiřice/Hořiněves 4:2 a 2:6, Předměřice/Loko HK – Cerekvice 27:0 a 29:0, Vysoká – Probluz 4:7 a 7:5, FC HK dív. – M. Lhota 2:7 a 4:9.
1.    M. Lhota    6    6    0    0    34:15    18
2.    Před./Loko    6    5    0    1    79:12    15
3.    Stěžery    6    4    1    1    50:17    13
4.    Vysoká    6    4    0    2    46:19    12
5.    Smiř./Hořin.    6    3    0    3    25:19    9
6.    Třebeš C    6    3    0    3    25:23    9
7.    FC HK dívky    6    2    0    4    25:38    6
8.    Probluz    6    1    1    4    29:39    4
9.    Slavia HK    6    1    0    5    13:26    3
10.    Cerekvice    6    0    0    6    0:118    0

Belsport okresní přebor starší přípravka, skupina B – 4. kolo: Kratonohy – Skřivany/Červeněves 4:5 a 6:7, Prasek – Urbanice 11:1 a 6:1, Libčany – Dohalice 3:4 a 4:5, Lhota pod Libčany/Roudnice – Myštěves 19:6 a 9:2.
1.    Prasek    6    6    0    0    42:16    18
2.    Lhota/Roud.    6    5    0    1    61:22    15
3.    Urbanice    6    4    0    2    43:24    12
4.    Dohalice    6    3    0    3    22:44    9
5.    Skřiv./Červ.    4    2    1    1    18:18    7
6.    Kratonohy    6    2    0    4    34:32    6
7.    Kunčice    4    1    1    2    16:20    4
8.    Libčany    4    0    0    4    11:29    0
9.    Myštěves    6    0    0    6    21:63    0

BD Group OP mladší přípravka – turnaj 1D dohrávka: Nový HK – FC HK dívky 0:3. 2D hř. Probluz: Dohalice – Nový HK 0:11, Probluz – FC HK dívky 5:2, Dohalice – FC HK dívky 0:4, Probluz – Nový HK 3:0, Dohalice – Probluz 0:12. 3A hř. Černilov: Černilov A – Třebeš C 18:0, Černilov B – Třebeš D 8:3, Černilov A – Třebeš D 12:5, Černilov B – Třebeš C 9:1. 3B hř. Hořiněves: Hořiněves – Myštěves A 3:0, Smiřice – Myštěves B 0:4, Hořiněves – Myštěves B 6:1, Smiřice – Myštěves A 0:11. 3D hř. Háječek: FC HK C – Dohalice 10:5, FC HK D – Probluz 1:11, FC HK C – Probluz 11:0, FC HK D – Dohalice 6:9. 3E hř. Roudnice: Roudnice – Olympia HK 2:15, Lhota p. L. – Vysoká 3:8, Roudnice – Vysoká 1:17, Lhota p. L. – Olympia HK 9:4. 3F hř. Stěžery: Stěžery A – Slavia HK 1:12, Stěžery B – Předměřice/Loko HK 4:4, Stěžery A – Předměřice/Loko HK 3:7, Stěžery B – Slavia HK 2:7. 3G hř. Lovčice: Lovčice – N. Bydžov B 3:6, Nepolisy – Prasek 4:6, Lovčice – Prasek 5:4, Nepolisy – N. Bydžov B 5:8, Lovčice – Nepolisy 4:6.

Lubomír Douděra