OP dorost – 20. kolo: Kobylice/Myštěves – Dohalice/Cerekvice 3:1, Stěžery – Třebeš B 6:4.

1. Stěžery 20 15 1 0 4 81:24 47
2. Kunč./Roud. 19 13 2 1 3 57:28 44
3. Třebeš B 20 12 2 0 6 81:37 40
4. Doh./Cerek. 20 7 0 3 10 38:47 24
5. Lovčice 19 4 0 1 14 39:95 13
6. Kobyl./Myš. 20 3 0 0 17 29:94 9

OP st. žáci – 20. kolo: Třebeš B – N. Město 3:3, pen. 3:4, Myštěves/Kobylice – M. Lhota 8:1, Roudnice/Kunčice – Nepolisy 0:0, pen 5:3.

1. Třebeš B 20 17 0 2 1 93:21 53
2. Roud./Kunč. 20 12 4 1 3 54:21 45
3. N. Město 20 11 2 2 5 55:47 39
4. Myš./Kobyl. 20 5 2 3 10 47:60 22
5. Nepolisy 20 3 2 1 14 23:68 14
6. Malš. Lhota 20 1 1 2 16 19:74 7

OP ml. žáci finále A – 5. kolo: M. Lhota – FC HK dívky 0:1, N. Bydžov B – Dohalice 2:3, Červeněves/Skřivany – Kunčice 5:0, Stěžery – Třebeš C 0:0. 7. kolo: Stěžery – Kunčice 0:1.

1. Červ./Skřiv. 5 5 0 0 31:6 15
2. Kunčice 6 5 0 1 17:7 15
3. Stěžery 5 3 1 1 9:4 10
4. Malš. Lhota 5 2 0 3 13:16 6
5. FC HK dívky 4 2 0 2 5:11 6
6. Třebeš C 5 1 1 3 7:14 4
7. Dohalice 5 1 0 4 6:21 3
8. N. Bydžov B 5 0 0 5 5:14 0

OP ml. žáci finále B – 5. kolo: Vysoká – Třebeš dívky 5:0, Lovčice – Slavia HK 2:5, Předměřice – Kratonohy 3:2. 7. kolo: Předměřice – Nepolisy 8:4.

1. Předměřice 5 4 0 1 25:11 12
2. Vysoká 4 3 0 1 13:5 9
3. Slavia HK 4 3 0 1 10:4 9
4. Nepolisy 5 3 0 2 15:14 9
5. Kratonohy 4 2 0 2 15:9 6
6. Lovčice 5 1 0 4 6:25 3
7. Třebeš dívky 5 0 0 5 2:18 0

OP st. přípravka finále A – 9. kolo: Třebeš C – Vysoká 2:5 a 2:2, Stěžery – Předměřice/Loko HK 5:5 a 5:2, Kunčice – M. Lhota 5:4 a 5:4, Urbanice – Smiřice/Hořiněves 0:4 a 0:2, Lhota p. L./Roudnice – Skřivany/ Červeněves 1:8 a 1:2.

1. Smiř./Hořin. 18 18 0 0 105:26 54
2. Malš. Lhota 18 12 0 6 98:69 36
3. Lhota/Roudn. 18 11 0 7 76:67 33
4. Před./Loko HK 18 8 1 9 67:61 25
5. Skřiv./Červ. 16 8 1 7 52:51 25
6. Stěžery 18 7 3 8 72:67 24
7. Urbanice 16 6 2 8 46:61 20
8. Kunčice 18 6 0 12 58:88 18
9. Třebeš C 18 5 2 11 49:87 17
10. Vysoká n. L. 18 2 1 15 48:94 7

OP st. přípravka finále B – 9. kolo: Kratonohy – Probluz 17:1 a 9:2, Myštěves – FC HK dívky 0:5 a 4:8, Libčany – Dohalice 5:6 a 2:6, Prasek – Dobřenice 12:0 a 12:3, Cerekvice – Slavia HK 0:13 a 0:20.

1. Prasek 18 16 0 2 149:50 48
2. Kratonohy 18 13 1 4 230:40 40
3. Dohalice 16 13 0 3 145:51 39
4. Slavia HK 16 12 1 3 145:32 37
5. FC HK dívky 16 10 0 6 95:75 30
6. Probluz 18 9 0 9 129:66 27
7. Libčany 16 6 0 10 62:111 18
8. Myštěves 18 4 0 14 48:148 12
9. Dobřenice 18 2 0 16 45:195 6
10. Cerekvice 18 0 0 18 7:287 0

OP ml. přípravka – turnaj 17A hř. Nový HK: Nový HK – Myštěves A 8:1, FC HK dívky – Myštěves B 6:0, Nový HK – Myštěves B 8:1, FC HK dívky – Myštěves A 7:2. Turnaj 17E hř. Černilov: Černilov A – FC HK C 17:1, Černilov B – FC HK D 2:8, Černilov B – FC HK C 7:8, Černilov A – FC HK D 7:8. Turnaj 18A hř. Třebeš: Třebeš C – Olympia HK A 1:7, Třebeš D – Olympia HK B 4:7, Třebeš C – Olympia HK B 0:13, Třebeš D – Olympia HK A 3:7. Turnaj 18B hř. Libčany: Urbanice – Dohalice 4:2, Libčany – Probluz 3:6, Urbanice – Probluz 3:7, Libčany – Dohalice 6:1. Turnaj 18C hř. Černilov: Černilov A – Stěžery A 15:1, Černilov B – Stěžery B 3:3, Černilov A – Stěžery B 11:1, Černilov B – Stěžery A 2:5. Turnaj 18D hř. Hořiněves: Hořiněves – FC HK C 5:2, Smiřice – FC HK D 4:5, Hořiněves – FC HK D 4:2, Smiřice – FC HK C 8:5. Turnaj 18E hř. Roudnice: Roudnice – N. Bydžov B 8:4, Lhota p. L. – Předměřice/Loko HK 10:2, Roudnice – Předměřice/Loko HK 3:8, Lhota p. L. – N. Bydžov B 18:3. Turnaj 18G hř. Myštěves: Myštěves A – Lovčice 7:5, Myštěves B – Nepolisy 1:8, Myštěves A – Nepolisy 3:8, Myštěves B – Lovčice 13:2. Turnaj 18H hř. Slavia HK: Slavia HK A – Nový HK 12:2, Slavia HK B – FC HK dívky 6:6, Slavia HK A – FC HK dívky 9:7, Slavia HK B – Nový HK 5:2.

Lubomír Douděra