Legalcom AK Liga gentlemanů (veteránů) – dohrávka 1. kola: Legalcom AK – Nový HK 2:2 (1:1). Branky: 19. Zeman, 49. Šmarda – 38. a 52. Podlipný.

1. Nový Hradec 5 3 2 0 31:11 11
2. Legalcom AK 4 3 1 0 32:11 10
3. Dohalice 4 3 1 0 15:10 10
4. SKP Hradec 4 1 0 3 16:24 3
5. Třebeš 5 0 1 4 16:29 1
6. Libčany 4 0 1 3 4:29 1

Maybee OP dorost – 8. kolo (7. hrané): Kunčice/Roudnice – Dohalice/Cerekvice n. Bystřicí 1:2, Kobylice/Myštěves – Lovčice/ Chlumec nad Cidlinou B 2:6.

1. Dohal./Cerek. 6 5 0 0 1 29:4 15
2. Lov./Chlum. B 6 4 0 0 2 35:10 12
3. Kunč./Roud. 6 3 0 0 3 16:13 9
4. Kob./Myštěv. 5 2 0 0 3 10:27 6
5. Nepolisy 5 0 0 0 5 4:40 0

Belsport OP st. žáci 8+1 – 1. kolo (7. hrané): Vysoká – Třebeš B 0:5, Červeněves/ Skřivany – Nové Město nad Cidlinou/Chlumec nad Cidlinou B 2:19.

1. N. M./Chl. B 6 5 0 0 1 45:9 15
2. Stěžery 6 5 0 0 1 24:6 15
3. Třebeš B 6 5 0 0 1 18:11 15
4. Vysoká 6 2 0 0 4 6:24 6
5. Červ./Skřiv. 6 1 0 1 4 15:36 4
6. SHK/M. Lh. B 5 1 0 0 4 12:20 3
7. FC HK dívky 5 0 1 0 4 6:20 2

Futurum OP ml. žáci A – 6. kolo (5. hrané): Urbanice – Předměřice 1:4. 7. kolo (6. hrané): M. Lhota/Slavia HK B – FC HK dívky 1:1. 1. kolo (7. hrané): Vysoká – Dohalice 3:3, Stěžery – M. Lhota/Slavia HK B 4:0.

1. Stěžery 6 5 0 1 21:11 15
2. Třebeš C 6 4 0 2 21:12 12
3. Nový HK B 6 3 2 1 27:14 11
4. Předměřice 6 3 1 2 17:15 10
5. Urbanice 7 1 3 3 12:24 6
6. FC HK dívky 6 1 2 3 11:12 5
7. M. Lh./Sl. HK B 6 1 2 3 9:16 5
8. Vysoká 5 0 2 3 7:21 2

Futurum OP ml. žáci B – 7. kolo (6. hrané): Kunčice – Prasek 5:1. 1. kolo (7. hrané): Dohalice – Myštěves 8:3, Prasek – Skřivany/Červeněves 3:6, Kratonohy – Nepolisy 3:4, N. Bydžov C – Kunčice 4:4.

1. Dohalice 7 6 0 1 47:13 18
2. Kunčice 7 5 1 1 26:9 16
3. Skř./Červen. 7 4 1 2 33:16 13
4. N. Bydžov C 7 3 2 2 27:28 11
5. Kratonohy 7 3 0 4 30:22 9
6. Nepolisy 7 3 0 4 13:28 9
7. Prasek 7 2 0 5 16:45 6
8. Myštěves 7 0 0 7 13:44 0

Belsport OP st. přípravka A – 7. kolo (6. hrané): Cerekvice – Předměřice n. Labem/ Lokomotiva HK 0:10 a 2:8. 1. kolo (7. hrané): Dohalice – Smiřice 4:2 a 12:3, Probluz – Cerekvice 14:0 a 20:0, Předměřice/Loko Hradec Králové – Hořiněves 5:3 a 2:4.

1. Před./Loko HK 12 11 0 1 85:24 33
2. Probluz 12 9 1 2 100:24 28
3. Hořiněves 12 6 2 4 112:47 20
4. Třebechovice 12 6 1 5 95:37 19
5. Dohalice 12 5 2 5 70:56 17
6. Smiřice 12 2 0 10 40:125 6
7. Cerekvice 12 0 0 12 3:192 0

Belsport OP st. přípravka B – 5. kolo (4. hrané): Libčany – Vysoká 0:5 a 2:8. 6. kolo (5. hrané): M. Lhota – Třebeš dívky 3:5 a 9:5. 7. kolo (6. hrané): FC HK dívky – Vysoká 0:11 a 0:8. 1. kolo (7. hrané): Třebeš dívky – Libčany 5:2 a 4:5, M. Lhota – Stěžery 8:6 a 5:2.

1. Vysoká 12 12 0 0 113:14 36
2. Malš. Lhota 12 8 0 4 64:55 24
3. Libčany 12 4 2 6 33:55 14
4. FC HK dívky 10 4 1 5 34:51 13
5. Třebeš dívky 12 3 2 7 38:55 11
6. Stěžery 12 3 2 7 37:67 11
7. Třebeš C 10 2 1 7 40:62 4

Belsport OP st. přípravka C – 1. kolo (7. hrané): Kunčice – Dobřenice 19:0 a 10:1, Prasek – Skřivany/Červeněves 1:2 a 1:4, Nepolisy – Myštěves 1:1 a 6:4.

1. Kunčice 12 12 0 0 115:23 36
2. Lhota/Roudn. 12 9 0 3 86:35 27
3. Skřiv./Červ. 12 8 0 4 50:25 24
4. Prasek 12 7 0 5 67:46 21
5. Nepolisy 12 2 1 9 28:58 7
6. Myštěves 12 2 1 9 30:93 7
7. Dobřenice 12 1 0 11 22:118 3

BD Group OP ml. přípravka – turnaj 7A hř. Kukleny: Kratonohy/Olympia HK – Nový HK 4:2, Kunčice – FC HK dívky 6:6, Kratonohy/ Olympia HK – Vysoká 3:6, Kunčice – Nový HK 2:5, Kratonohy/Olympia HK – FC HK dívky 8:4, Kunčice – Vysoká 0:15. Turnaj 7B hř. Háječek: FC HK C – Třebechovice A 1:14, FC HK D – Třebechovice B 6:6, FC HK C – Třebechovice B 3:9, FC HK D – Třebechovice A 1:14. Turnaj 7C hř. Třebeš: Třebeš C – Stěžery A 4:4, Třebeš dívky – Stěžery B 9:1, Třebeš C – Stěžery B 12:3, Třebeš dívky – Stěžery A 0:9. Turnaj 7D hř. Urbanice: Urbanice – Prasek 4:1, Libčany – N. Bydžov B 3:4, Urbanice – N. Bydžov B 8:2, Libčany – Prasek 1:5. Turnaj 7E hř. Černilov: Černilov – Slavia HK 9:13, Předměřice – M. Lhota 8:2, Černilov – M. Lhota 5:4, Předměřice – Slavia HK 9:1. Turnaj 7F hř. Hořiněves: Hořiněves – Myštěves 6:3, Smiřice – Dohalice 8:2, Hořiněves – Dohalice 7:0, Smiřice – Myštěves 5:3. Turnaj 7G hř. Roudnice: Roudnice – Chlumec B 3:5, Lhota p. L. – Lovčice 1:10, Roudnice – Lovčice 3:5, Lhota p. L. – Chlumec B 6:9. Turnaj 9E hř. Smiřice: Hořiněves – Prasek 2:1, Smiřice – N. Bydžov B 15:1, Hořiněves – N. Bydžov B 11:0, Smiřice – Prasek 5:1.

Lubomír Douděra