FC Hradec Králové B – Sokol Živanice 3:0 (0:0).
Branky: Hubička 2, Konl.
Souboj divizionářů vyzněl jednoznačně pro hradecké béčko. Živanice zaostávaly zejména v pohybu a koncovce. „Byl to první zápasový test v počátku přípravného období, který naznačil, že nás čeká hodně práce,“ sdělil nový živanický kouč Zbyněk Dujsík. Premiéru v živanickém dresu měl Jiří Šebek (SK Třemošnice, I.B třída).

FK Slovan (FK AS) Pardubice – Lhota pod Libčany 6:3 (2:1).
Branky: Jan Kovařík 2, Jakub Kovařík, Pecivál, Konečný, Hačko – Jansa, L. Jedlička, Bednář.
Celek hostí vede Milan Šmarda a v poli hraje M. Šmarda, Barbarič a další známé fotbalové postavy. Hosté se ujali vedení, do poločasu Slovan nejen vyrovnal, ale otočil skóre na 2:1. Po změně stran domácí prostřídali a než se na hrací ploše srovnali hosté skóre během pěti minut obrátili – 2:3. Pak však Slovan čtyřmi góly za sebou strhl vítězství na svou stranu a soupeře vyprovodil šestigólovým přídělem.