Hlavním bodem druhého Galavečera krajského fotbalu, jenž se uskutečnil v Janských Lázních, bylo udělení Ceny Jana Modřického. Této pocty se dostalo čtveřici Chráska, Prachař, Košťál, Kalina, kterou Deník představuje.

Josef Chráska (1939)

Působil v trutnovském klubu jako hráč v žácích, dorostu i v dospělých. Nástupem k ČSD z důvodu turnusových služeb postupně ukončil aktivní činnost. I proto se začal věnovat trénování mládeže a funkcionářské činnosti. K tomu přispěla i známost s Dr. Václavem Jírou a později i s Janem Modřickým. V šedesátých letech s ostatními nadšenci založil soutěž neregistrovaných a stal se jejím prvním předsedou.

V FK Trutnov (dříve Loko) zastával různé funkce, za jeho předsedování vyhrálo A mužstvo divizi a postoupilo do ČFL. Zároveň byl dlouholetým funkcionářem TJ Loko Trutnov. Několik let pracoval v ústředí ČSD, kde zajišťoval výhody pro oddíl. Několik let vedl jako trenér nebo vedoucí mužstva reprezentaci ČSD ČR na ME železničářů. V týmu měl několik prvoligových hráčů (Jarabinský, Mokrohajský, Kára, Havelka či Linhart). V současnosti je členem VV FK Trutnov a vykonává funkci sekretáře klubu.

Václav Prachař (1941)

Vloni se dožil 70 let. Téměř půlku života je funkcionářem TJ Velešov Doudleby. Od roku 1977 nepřetržitě vykonává funkci sekretáře klubu. Působí aktivně jako člen VV OFS Rychnov a zároveň je členem DK OFS Rychnov. V rámci KFS pracuje v odvolací a revizní komisi. Má zásluhy na obnově sportovního areálu v Doudlebách po povodních v roce 2002. Za celoživotní přínos fotbalu obdržel v roce 2007 Cenu Dr. Václava Jíry.

Vladislav Košťál (1937)

Po skončení aktivní kariéry na úrovni okresu a přestěhování do Hradce se v roce 1963 stal rozhodčím. Od následující sezony byl zařazen do soutěží KFS, kde působil do roku 1971. Poté byl v celostátních soutěžích (divize, III. liga). V roce 1977 kvůli zdravotním problémům s pískáním skončil. Ve fotbale od roku 1975 pokračoval jako technický instruktor KFS, postupně přešel do divize a národní ligy.

V letech 1988 – 1993 byl technickým instruktorem ve federální lize a po rozdělení Československa v I. lize ČR. Naposledy dělal delegáta na zápase Sparta – Ostrava (1:1), v němž si Pražané zajistili titul. Byl delegován také na duel Evropského poháru Sparta – Tel Aviv. Po skončení v nejvyšší soutěži pracoval jako delegát KFS do roku 2011. Ve funkcionářské činnosti pracoval od roku 1970 v tehdejším Východočeském fotbalovém svazu v disciplinární komisi, v komisi rozhodčích a v odvolací a revizní komisi. V současnosti je členem STK KFS. Za celoživotní přínos obdržel v roce 2008 Cenu Dr. Václava Jíry.

Antonín Kalina (1923)

Hráčskou kariéru zahájil v Přerově, dále působil v Lysé nad Labem a v Ústí nad Orlicí, kde aktivní činnost ukončil. Od roku 1990 je členem VV Slavie HK, v témže klubu vykonává dlouhodobě funkci sekretáře. Aktivním přístupem zajišťuje činnosti nutné pro chod oddílu od mládeže po dospělé. V roce 2008 byl oceněn OFS Hradec udělením ceny „Fotbalová osobnost Hradecka“.