Poté, co se kvůli covidovým nařízením poslední dva roky v předvánočním termínu nehrálo, je na programu páté pokračování Charitativního turnaje osobností. V třebešské sportovní hale by se ho mělo letos zúčastnit šest mužstev.

close Již tuto sobotu zavítejte do haly v hradecké Třebši, kde se uskuteční zajímavý turnaj. info Zdroj: pořadatelé zoom_in Již tuto sobotu zavítejte do haly v hradecké Třebši, kde se uskuteční zajímavý turnaj. Fanoušci se mohou těšit na zajímavá jména, která přislíbila účast. Na palubovce by se měli prohánět například Milan Fukal, Ivo Ulich, Michal Šmarda, Ondřej Herzán, Tomáš Poštulka, Karel Podhajský, Tomáš Malinský, Radim Ottmar, Jiří Lindr, Jan Pázler a řada dalších tváří z fotbalového světa. Kvalita je tedy zaručena.

Také tento ročník bude mít charitativní podtext. Výtěžek z této akce poputuje na účely nadačního fondu Sport Hradec Cup, který dlouhodobě podporuje hendikepované děti a jejich rodiny v boji s těžkými osudy. Během posledního ročníku před třemi lety se podařilo vybrat parádních 71 225 korun. Vstupné na akci je dobrovolné.

Po skončení turnaje a slavnostním vyhlášení se celé dění se přesune do přilehlé hospody Žumpa, kde proběhne dražba zajímavých sportovních artefaktů. Můžete se těšit na parádní kousky převážně z fotbalového světa.