„Zdaleka se nedá říct, že sestava, která vyběhne na hřiště, bude totožná s tou, jež nastoupí v Táborsku. Ještě si vyzkoušíme nějaké alternativy," rozehrává psychologický boj před náročným prvním zápasem hradecký kouč Luboš Prokopec.

Jistota bude jen jedna.

Kdo z dvojice Lindr – Koubek nastoupí v brance, ten si může být jistý, že v Táborsku bude chytat také. Snad jen v případě velmi špatného výkonu by se kouč rozhodl jinak.

„Oba kluci mají stejnou výkonnost. Vše zvažujeme a uvidíme, jak to uděláme. Musíme to důkladně promyslet a nějak se rozhodneme," nezapírá Prokopec, že ještě nemá jasno.

Kouč může konečně počítat s dvojicí uzdravených středových záložníků. Svoji premiéru v áčku si odbude největší zimní posila Jan Hable. Po více než měsíční pauze se do zápasového procesu vrací také bosenský technik Emir Halilovič.

„V případě Hableho ještě nevíme, zda začne od začátku utkání nebo naskočí v jeho průběhu. Halilovič již tento týden trénoval, také u něho to vypadá, že bude v pořádku a připravený do zápasů. Kádr máme kompletní a zranění se nám zaplaťpánbůh vyhýbají," pochvaluje si dvaatřicetiletý trenér.