Kdy a kolik branek jste nejvíce vsítil v jednom střetnutí?
Nejvíce gólů jsem dal před dvěma lety v krajském přeboru dorostu, a to čtyři.

Vaše tři trefy rozhodly o výhře nad Kunčicemi B. V jakém časovém sledu góly padly a jak jste se prosazoval?
Ve 38. minutě mi Kuba Jelínek přihrál v situaci dva na jednoho a já přehodil brankáře. Druhý zásah přišel v 65. minutě. Dostal jsem křížný balon za obranu od Jirky Myšky a střílel na vzdálenější tyč. Dovršení hattricku přinesla v 75. minutě totožná situace i zakončení.

Měl jste i další šance?
Měl jsem ještě jeden únik, ve kterém jsem volil přihrávku, která bohužel gólem neskončila.

Jaká atmosféra byla v domácí kabině po první půli, kdy byl stav 2:1?
Ideální nebyla. Kazili jsme mnoho přihrávek a pohyb také nebyl nejlepší. Na druhou stranu gól na 2:1 před přestávkou nás povzbudil.

A po zápase?
Samozřejmě dobrá, jako po každém vítězství.

Přibližte vaši kariéru.
Začínal jsem v šesti letech v chlumecké přípravce. O dva roky později jsem odešel na hostování do RMSK Cidlina. Do Chlumce jsem se vrátil jako starší dorostenec, dvakrát za sebou jsme vyhráli krajský přebor. V roce 2013 jsem získal cenu Bomber roku dorostu Královéhradeckého kraje. Nyní hraji druhou sezonu v mužích FK Chlumec.

Jaké jsou vaše fotbalové cíle?
Stabilizovat svoji pozici v kádru A mužstva.

Kam byste čtenáře pozval na fotbal o víkendu?
Čtenáře bych rád pozval na sobotní utkání krajského přeboru mužů do Dobrušky, kde by naše áčko chtělo navázat na bodový zisk s Úpicí.