Okresní přebor

Lhota p. L. – Myštěves 1:4 (0:1). Branky: 60. Hegr – 10., 47. a 53. F. Havlena, 90. Šmíd. Rozhodčí: Liebisch – Jánský, Tuček. Bez karet. Diváci: 100. Lhota: Tluka – Ji. Srpek, Novotný, Vodička, Hruška – Pavlis (85. Vaníček), Halberštát, Pejchal (46. Tlučhoř), Jar. Srpek – Hegr, Čihák. Myštěves: Teichman – Petráček (90. Jelínek), Votoček, J. Havlena, V. Brett – F. Havlena, Vydarený, Linhart (63. O. Lekeš), Hladík – Pospíšil, Šmíd.

Za chladného a větrného počasí šli do vedení v 10. minutě hosté. V dalším průběhu úvodního dějství se šance střídaly na obou stranách, ale do přestávky se na nejtěsnějším náskoku Myštěvsi již nic nezměnilo.

Nástup do druhé půle patřil hostům, když ve 47. min. přidal druhou branku opět Filip Havlena. O šest minut později završil tentýž hráč hattrick a bylo to už 0:3. I domácí měli šance a gól naděje vstřelil v 60. minutě Hegr. Těsně před závěrečným hvizdem pak skóroval hostující Šmíd, a tak se zrodil výsledek 1:4.

Pavel Pavlis, trenér Lhoty: „Zraněními zdecimovaný náš tým sehrál s kvalitním soupeřem vyrovnanou partii. Obě mužstva vyprodukovala chyby, ale hosté měli kvalitnější zakončení, a tak po zásluze vyhráli.“

Tomáš Vlk, trenér Myštěvsi: „Pro nás to bylo nesmírně důležité utkání, aby nám neutekla špička tabulky. Magnet kola ozdobil hattrickem Filip Havlena. Celému týmu děkuji za předvedený výkon.“