Nový Bydžov – Fotbalová Tipsport zimní liga Chudonice 2011 spěje do finiše. O následujícím víkendu se uskuteční poslední zápasy.

ZLATÝ POHÁR
Skupina A – 7. kolo

FK Chlumec nad Cidlinou – FK Černilov 0:2 (0:0). Branky: Petrásek 2. Chlumec: P. Černohlávek – Beneš, Appl, V. Rusín, Kopecký – J. Jelínek, Miške, Vopátek (65. Bráborec), Janda (45. D. Jelínek) – Bráborec (57. Havránek), Sedláček. Černilov: Michalička – Zumr, Hrubý, Šrámek, Schwarzer – Černý, Petrásek, Hušek, Dvořák – Filip, Čapek.
Petr Benák, asistent trenéra Černilova: „Oboustranně se hrál otevřený fotbal. O vítězství jsme rozhodli až v závěru, kdy se dvakrát prosadil Petrásek. Přesto bylo v naší hře ještě dost nedostatků.“

SK Městec Králové – SK Bystřian Kunčice 0:4 (0:2). Branky: Doležal 3, Koliáš. Kunčice: Šanda (46. O. Vítek) – R. Šulc, Jankaj (46. Pechar), Kratochvíla – M. Šulc (46. Novák), J. Charvát, Doležal, P. Vítek – R. Brzek, Koliáš, D. Brzek (46. Laštovička).
Petr Hypius, trenér Kunčic: „Generálka se nám herně příliš nevydařila. Velké problémy nám dělalo hřiště v Běrunicích. Soupeř nás v obranné činnosti vůbec neprověřil a o výsledku bylo rozhodnuto během několika minut.“

RMSK Cidlina Nový Byd〜žov st. dor. – Spartak Kobylice 3:2 (3:2). Branky: Šolc 2, J. Labík – Petr Průcha 2.

7. Kobylice 1 0 5 10:17 3

Pozn.: Celek staršího dorostu Nového Bydžova se kvůli mistrovskému utkání vzdal účasti ve finále, která tak připadla mužstvu Černilova.

Skupina B – 7. kolo
Jiskra Hořice – Olympia Hradec Králové jun. 0:2 (0:2). Branky: Haupt, vlastní.

Sokol Roudnice – FK Vysoká nad Labem 0:2 (0:0). Branky: Jarkovský 2. Roudnice: Žák – Jakub Krejcar, Mikan, Z. Bednář – Vlasák (46. D. Klapka), Jakub Koblížek, Schmidt, Jan Krejcar – Kmoníček (46. D. Mrštík), J. Javůrek, V. Bednář.
Vladislav Koudelka, trenér Roudnice: „V první půli odpovídala naše hra mým představám. Dobře jsme kombinovali, vytvořili si šance, ale bez efektu. Po prostřídání převzal soupeř iniciativu a zaslouženě zvítězil.“

RMSK Cidlina Nový Byd〜žov jun. – AFK Probluz 3:1 (2:0). Branky: Komárek 2, M. Rohlíček – Janata. Nový Byd〜žov jun.: M. Rohlíček (46. Špičák) – Vytlačil, Špidlen, Kašpar, Vincour – Komárek, Dudla, Pospíšil, Vaněk (60. M. Rohlíček) – Valenta, Sláma (46. Švec).
Martin Firbacher, trenér Nového Bydžova jun.: „Průběh zápasu hodně ovlivnila 10. minuta, kdy po kriminálním zákroku na svoji osobu neudržel nervy Valenta a byl vyloučen. I v deseti jsme měli hru ve své moci a po zásluze jsme vedli 2:0. Před přestávkou jsme si ovšem neodpustili tradiční chybu v rozehrávce, kterou soupeř potrestal. Druhý poločas jsme začali opět aktivně. Na hrotu se objevil i brankář Rohlíček, který s jistotou zvýšil na 3:1.“

play off

O 5. až 8. místo: FC Olympia Hradec Králové dorost – Sokol Myštěves 6:2 (3:1). Branky: Vlkanova 2, Pleger, Špaček, Pražák, Přikryl – Čížek, Modráček.

O 5. až 8. místo: RMSK Cidlina Nový Bydžov ml. dor. – Jiskra Prasek 5:2 (0:2). Branky: Vavrinec 2, Tyl, Kašprišin, Fiala – Hrubý, Němec.

O 9. místo: Sokol Nepolisy – SK Čechie Hlušice 8:1 (5:1). Branky: Lihan 2, Motyčka 2, T. Hanuš 2, Chaloupka, Marek – Žilka.

Semifinále: TJ Ohnišťany – FK Chlumec nad Cidlinou jun. 3:2 (1:0). Branky: Šulc, Matějka, J. Novotný – D. Jelínek 2. RMSK Cidlina Nový Bydžov C – Slavoj Skřivany 6:1 (2:1). Branky: Donát 2, Váňa, Košátko, Ullman, Ra. Fiala – Kykal z pen.