Tomáš Hrabík.Zdroj: archiv DeníkuV úvodu sezony má však tým těžký los, čehož si je dobře vědom i Tomáš Hrabík, trenér třetiligového celku.

V sobotu dopoledne začínáte v Králově Dvoře sezonu. Nemáte obavy, aby hráči ještě necítili v nohách pohárový duel s Duklou?
Mám. Minulý rok to bylo stejné. Hráli jsme doma s Vyšehradem a od 60. minuty jsme tahali nohy. Hrát se bude za dva dny a kousek, takže únava určitě bude, ale budeme to muset nějak překonat. Nehledě na to i Královák hrál ve středu pohár, takže si myslím, že to bude vyrovnané v poměru sil. Budeme na tom stejně jako soupeř.

V prvních čtyřech kolech cestujete třikrát ven. Co říkáte těžkému losu v úvodu?
Úvod je složitý, první čtyři zápasy jsou pro nás nesmírně těžké. Uvidíme, jak to zvládneme. Kdyby se nám to náhodou nepovedlo, jsou to pořád jen první čtyři utkání a potom se snad rozjedeme.

S jakým bodovým ziskem byste byl spokojen po čtvrtém kole?
Doufám, že si připíšeme co nejvíce bodů. Pevně věřím, že i takto těžký los zvládneme a nějaké body uděláme.

Kolik by byl ideál?
Dvanáct. (zasměje se)

Které týmy favorizujete na umístění ve špici tabulky?
Nikdy jsem to netrefil. Každopádně určitě tam budou Jirny, to je klasika. Nahoře bude chtít být i Vltavín. Uvidíme, co Písek a Litoměřicko, kde snad mají postupové ambice. Jsem zvědav, jak to zvládnou. Doufám, že pak už tam někde budeme figurovat i my.

Fotbalový MOL Cup: SK Převýšov - FK Dukla Praha.
Mohl vyrovnat, ale šanci neproměnil. „Strašně si to vyčítám“