Skupina G (o udržení)

Kobylice - Dolní Kalná 3:0

Kobylice: Hrubeš – Klimt, F. Marek, Dvořák, Khol – Kubišta, Vávra, Trutnovský, Říha – Havlíček (85. Novotný), Dítě.

Libor Tobišek, trenér Kobylic: „Hráčům jsem dal jasné pokyny: Vyhrajte a udělejte to, jak chcete. Samozřejmě jsme nastupovali s respektem a vědomím, kdo vede tabulku. Povedlo se nám vstřelit první gól a od této chvíle byl na hřišti jediný tým. Moc jsme potřebovali tuto výhru. Je potěšující pro mě jako trenéra, že hráči byli na zápas natolik vyburcovaní a už ráno v 8 hodin se intenzivně rozcvičovali. Bohužel bez odborného dohledu si jeden z nich způsobil zranění, kvůli kterému nemohl nastoupit do hry."

Kopidlno - Chlumec n. C. B 2:2, na penalty 4:3

Chlumec B: J. Appl – D. Appl, Bráborec, Dušek, Staněk – Branský, Janda, Myška (80. Kofránek), J. Jelínek (40. Drahorád) – M. Kučera, Hartman (66. Kraus).

Jaroslav Koza, vedoucí mužstva Chlumce B: „V 11. minutě šli domácí do vedení a tak skončil i poločas. Ve 49. minutě vyrovnal z levé strany Hartman a v 55. minutě, kdy se po rohu prosadil Janda, jsme už vedli. Za dvě minuty však domácí srovnali na konečných 2:2. Penalty jsme už potřetí prohráli 3:4. U nás byl nejlepším hráčem Hartman. Je třeba pochválit i výkon všech rozhodčích v čele s panem Jehličkou."