Prakticky zcela nové Živanice vyběhly se soupeřem, kterého potkají i v divizní soutěži. Ústí sklátil během pětiminutovky ve druhém poločase  Klátil…

Penaltové drama bylo k vidění ve Lhotě pod Libčany, kde  hradecká Olympia, hrající krajský přebor, potrápila divizního účastníka ze Dvora Králové. Hosty podržel svými střeleckými schopnostmi útočník Radek Klazar, který v normální hrací době srovnával stav na 1:1 a v penaltové loterii pak rozhodl o postupu svého týmu.

Olympia Hradec – Dvůr Králové 1:1, pen. 5:6

Fakta – branky: branky: 47. Korba – 57. Klazar. Rozhodující penalta: Klazar. Rozhodčí: Šob (Hradec Králové). ŽK: 1:0. Poločas: 0:0. Diváci: 150 (hráno ve Lhotě p. L.). Olympia: Moník – Sikora  Bělka, Prokopec (46. Trnka)  Matějka – Hruška, Chromek, Mařas, Hůlka (78. Michek), Korba, M. Ježek (65. Haupt). Dvůr Králové: Ulrych – Picha, Kruliš, Blažek, S. Ježek – Marks (46. Privara), Fejk, Kilevník,Řežábek – Klazar, M. Otradovský.

Vysoké Mýto –  Svitavy 0:3

Fakta – branky: 17. Brůna, 23. Seidler, 53. Belej. Rozhodčí: Slavíček (Hradec Králové) ŽK: 0:1. Poločas: 0:2. Diváci: 200. Vysoké Mýto: Hladík – Pecháček (50. K. Benda), Žák, Krýda, Živný – Konečný, L. Benda, Podmajerský (62. Hovorka), Kopřiva – Sklenář (73. Svatoš), Dvořák (78. Forgáč). Svitavy: Jílek – Veselský, Kroulík, Paděra, Chlup – Brůna, Čížek, Seidler, Novák – Belej, Svoboda.

Dobrovice – Nová Paka 1:5

Fakta – branky: 33. Tuma – 18. a 20. Bastin. 30. Macháček. 38. Blažej, 72. O. Vaníček. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (85. Boško). Diváci: 275. Poločas: 1:4. Nová Paka: Ottmar (70. J. Vaníček) – Žalman (60. Tomeš), Ptáček, Faitl, J. Vaněk (60. Kordík) – Tlustý (60. O. Vaníček), Věchet, Rozsévač, Blažej – Macháček, Bastin.

Živanice –  Ústí nad Orlicí 3:1

Fakta – branky: 56. a 60. Klátil, 4. Baldrych – 40. Ráb. Rozhodčí: Dujsík (Opatovice n. L.) ŽK: 1:1. Poločas: 1:1. Diváci: 220. Živanice: Vízek – Novotný, Baldrych, Ferčák, Hanč – Mocanu (85. D. Černík), Vrážel, F. Janč, Baudyš (29. Krejčík) – Klátil (70. Hofman), Buriánek. Ústí n. O.: Křivka – M. Falta, Felgr, Šebrle, O. Falta –  Felcman, Nágl, Ráb, Tomášek – Grepl, Smejkal.