Přes velké šance ve druhém poločase neprolomili domácí obranu a pouze ramizovali 0:0.

„Druhý poločas byl odehraný, jak jsme si představovali. Nepouštěli jsme je na naši půlku a skoro ani z vápna. Až na tu jalovou koncovsku,“ povzdechl si trenér Karel Havlíček. „Jednoznačně jsme ztratili body,“ doplnil ho obránce Adam Pajer. On sám měl tři dobré šance…

„Balon zůstával na malém vápně, nebyli jsme schopni ho dokopnut. Zasloužili bychom si vyhrát,“ zoufal si Havlíček.

První poločas byl ze strany Východočechů nevydařený, ale druhý byl o něčem jiném. Největší šance Votroků přišly přibližně čtvrt hodiny před koncem, jenže pokusy Jana Pázlera i následně beka Pajera domácí zastavili. Tentokrát nepomohl ani střídající Libor Žondra, naopak útočník byl v nastaveném čase vyloučen. „Bylo tam ohnání, loket, červená byla spravedlivá,“ nevytáčel se kouč.

Nyní čeká Hradec našlapaný program: Ve středu hraje na Olympii, v sobotu doma se Sokolovem.

Frýdek-Místek - Hradec Králové 0:0

Fakta - rozhodčí: Rejžek - Koval, Fišer. ŽK: 2:3 (Literák, Slaninka - Schwarz, Shejbal, Pajer). ČK: 0:1 (90+2. Žondra). Diváci: 436.
MFK Frýdek-Místek: Buček – Švrček, Literák, Bilić (86. Krčula), Pielorz – Ondráček, Slaninka, Willwéber, Biolek (61. Grussmann) – M. Kovařík, Varadi (80. Velička).
FC Hradec Králové: Ottmar – Pajer, Nosek, Bederka – Shejbal (89. Vlkanova), Zorvan (64. Žondra), M. Černý, Schwarz, Knejzlík – Martan (80. Súkenník), Pázler.