Hradec B – N. Bydžov 2:0
Posílená hradecká rezerva v první půli diktovala tempo hry. Ovšem houževnatý novobydžovský nováček držel nulu na svém kontě. V 5. min. po standardní situaci nebezpečně hlavičkoval P. Dvořák, Cejnar však byl na místě.
Poté Hradečtí zasypali bydžovskou svatyni několika nebezpečnými střelami, které Cejnar s námahou likvidoval. Největší šanci měli „votroci“ krátce před přestávkou. Agilní Fischer prošel ze strany do vápna a prudce nacentroval. Míč však na brankové čáře minuli dva jeho spoluhráči.
Po přestávce si vzal slovo opět domácí Fischer. Nejprve po hodině hry přetavil v branku centr Pacáka. Krátce nato se prosadil náběhem za hostující obranu.
V závěru mohli hosté snížit, ale Blažejova střela skončila na tyči.
Fakta – branky: 61. a 66. Fischer. Rozhodčí: Langer (Pěnčín u Liberce). ŽK: 1:2. Diváci: 300. Poločas: 0:0.
FC Hradec Králové B: Volšík – Veselka, Zieris, Janoušek, Hradecký – J. Dvořák, Krejcar, Fischer, Pacák – Hubička (46. J. Čech), P. Dvořák.
RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Žalman, Matějka, Šoufek (80. Novák), Špidlen – Pilař (42. Vaněk), Věchet, Blažej, Tomeš (75. Průcha) – Janouch, O. Vaníček. (pt)

Převýšov – Týniště 3:0
Ačkoliv výsledek hovoří jednoznačně, utkání bylo poměrně vyrovnané. Zpočátku sice vstoupili aktivněji do zápasu Převýšovští, ovšem Semelka v 9. minutě slibnou příležitost nevyužil. Po zbytek první půle se osmělovali i hosté. První důležitý moment se udál ve 35. minutě. Týnišťští zadáci chybovali, čehož využil ke skórování Novák.
Hned po přestávce přidal tentýž fotbalista po pěkné akci druhou branku domácího týmu. Poté Týniště doplatilo na nedisciplinovanost svých hráčů. Během pěti minut totiž inkasovali dvě zbytečné červené karty. Převýšovští početní převahu dokázali využít až v závěru duelu, kdy dal výsledku konečnou podobu střídající Machač.
Fakta – branky: 35. a 46. Novák, 89. Machač. Rozhodčí: Pařík (Jablonec nad Nisou). ŽK: 1:4. ČK: 0:2 (48. Tomášek, 53. Gorol). Diváci: 250. Poločas: 1:0.
SK Převýšov: Petr – Michal (59. Machač), Klička, Franc, Šmíd – Štoček, Krejčí, Breda, Holý (87. Štainz) – Semelka (70. T. Hrabík), Novák.
SK Týniště nad Orlicí: Ottmar – Tomášek, Zdeňka (69. Enoch), Hrubý, Lemfeld – Gorol, Jelínek, Plašil (46. Lehovec), Černý – Hájek (83. Kotek), Řehák. (pt)

Dvůr Králové – Chrudim 3:2
Pro domácí velmi šťastné tři body vystřelil v předposlední minutě Brendl. Hostující celek na Podharti domácí tým herně předčil, i přestože na stoprocentní šance zase jasně zvítězil Dvůr. Skóre zápasu otevřela aktivní Chrudim ve 28. minutě. Po dvou prodloužených hlavičkách se ve vápně ke gólové střele protlačil Rešetár.
Podle hesla „Když nevíš,co s míčem, vystřel!“ se ve 35. minutě zachoval domácí Kilevník a skákavou střelou překvapil Lankaše – 1:1. Dvě velké příležitosti Dvora v závěru poločasu gól nepřinesly, hostům upřel evidentní penaltu sudí Pospíšil. V síti skončila až po přestávce tečovaná střela Kilevníka – 2:1. Chrudimští se dočkali vyrovnání v 84. minutě po hlavičce Váchy, jenomže export bodů ze Dvora odmítl Brendl.
Fakta – branky: 35. a 55. Kilevník, 89. Brendl – 28. Rešetár, 84. Vácha. Rozhodčí: Pospíšil (Vrdy). ŽK: 2:1. Diváci: 357. Poločas: 1:1.
TJ Dvůr Králové: Tomek – Volf, J. Holub, D. Novák, Ježek (83. Blažek) – Kilevník, Míl, Šulc, Řežábek – Brendl, Otradovský (68. Klazar).
AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský, Linhart (77. Čechlovský), Rahimič, Klíma – Hauf, M. Holub, Zvára (72. Hýsek), Rešetár – Vladyka, Vácha. (bog)

Holice – Ovčáry 0:1
Již v úvodní minutě přeloboval Matějček do hloubi pole vyběhnuvšího Brandu a očekávaná aktivita domácích dostala trhlinu. Do poločasu si vypracovali jen dvě šance. Po změně stran přibylo vzruchu, domácí ale ohrožovali branku soupeře jen standardkami, Ovčáry zase hrozily brejky.
Fakta – branka: 1. Matějček. Rozhodčí: Haleš (HK). ŽK: 7:5. Diváci: 170. Poločas: 0:1.
SK Holice: Branda – Brož, T. Jedlička, Skalický – Hála, J. Velinský (78. Vl. Englich), Jelínek, J. Jedlička, Veselý – J. Englich (46. D. Velinský), Kaňkovský (78. Kopa). (jma)

H. Měcholupy – Tesla 0:0
Hosté byli opět pozorní v defenzivě, v průběhu utkání měli mírnou převahu, ale gólových šancí pomálu. V první půli dvakrát ohrozil branku soupeře Škvrňák, po přestávce si hosté připravili několik pološancí, v závěru zápasu prověřil domácího gólmana mladý Hajdari. Podruhé za sebou vyšla Tesla střelecky naprázdno.
Fakta – rozhodčí: Hodač (Karlovy Vary). ŽK: 1:1Poločas: 0:0.
Tesla Pardubice: Shejbal – Hlava, Pospíšil, Třešňák, Voženílek – Fidra (68. Sedlák), Jeřábek, Hajdari, Škvrňák – Petrus, Sadílek (58. Veverka). (jma)

Živanice – Kunice 2:1
V souboji nováčků se hosté v závěru první půle ujali vedení gólem Tošnara. Ještě před tím neproměnil dvě gólovky živanický Jůn. Po změně stran domácí přidali, ale vytěžili jen sérii rohů. V 82. min. po centru Michala hlavou zakončoval Kaciáň, gólman míč vyrazil k Balogovi a ten poslal míč do sítě – 1:1. Tři minuty před koncem parádní centr Michala usměrnil do kunické branky L. Kopřiva hlavou – 2:1.
Fakta – branky: 82. Balog, 87. L. Kopřiva – 36. Tošnar. Rozhodčí: Arnošt (HK). ŽK: 1:4. ČK: 1:0 (85. Balog). Diváci: 250. Poločas: 0:1.
Sokol Živanice: V. Černík – Hrmo, Vrba, Ferčák, Moravec – Podlipný (55. Mocanu), L. Kopřiva, Balog, Michal – Jůn (59. Černohubý), Kaciáň (90. Černík). (jma)

Další zápasy: Bohemians 1905 B – Pěnčín–Turnov 1:2, Velim – Kolín 3:2.