O tom, s kým se na konci března 2014 střetnou, rozhodne los 28. listopadu.

Svěřenci hradeckého trenéra Aleše Čvančary nejprve porazili domácí Izrael 4:2, poté Lichtenštejnsko 3:0 a ve třetím zápase nestačili na celkového vítěze skupiny Francii, které podlehli 0:3.

Konečné pořadí turnaje bylo následující: 1. Francie 7 b., 2. Česká republika 6, 3. Izrael 4, 4. Lichtenštejnsko 0 b.

Reprezentační kouč Aleš Čvančara zhodnotil vystoupení svých svěřenců následovně: „Na turnaj jsme odjížděli s respektem, neboť jak Francie, tak domácí Izrael disponují velice kvalitními hráčskými kádry. Bylo jasné, že mezi námi a těmito dvěma celky se rozhodne o dvou postupujících. Jsem moc rád, že jsme to byli nakonec my, kdo postoupil dál. Za výkony především v úvodních dvou zápasech si ale kluci postup zasloužili. Francie předváděla nejlepší fotbal, vyhrála naprosto zaslouženě. Kvalita hráčů je na vysoké úrovni a podle mého názoru se někteří už brzy dostanou do dospělého fotbalu. Nyní si již přeji, aby k nám byl listopadový los milosrdný a nám se podařilo v březnu příštího roku postoupit dál. Startovat na závěrečném turnaji mistrovství Evropy, to by bylo skvělé."

Turnaje se také zúčastnil fotbalista FC Hradec Králové Daniel Trubač. „Odehrál všechny zápasy ve středové řadě a splnil to, co jsem od něho očekával. Věřím, že mu forma i zdraví vydrží a pomůže nám v dalších náročných zápasech," poznamenal trenér reprezentace do sedmnácti let Aleš Čvančara.

Jan Skalička