V novém soutěžním ročníku jste první, komu se podařilo zaznamenat gólový „čtverák“. Kdy a kolik branek jste nejvíc vsítil v jednom utkání?
Nejvíc branek v mistrovském utkání jsem vstřelil ještě v dorostenecké kategorii za Kobylice. Bylo jich sedm a my jsme zvítězili 12:0. Jinak mezi dospělými to byly tři branky v dresu Prasku, shodou okolností taktéž proti mužstvu Nepolis.

Vaše trefy znamenaly ve druhém poločase rozhodnutí. Jak padly? Byly nejdůležitější ve vaší kariéře?
První dvě branky se mi podařilo vsítit v první půli po nádherných přihrávkách spoluhráčů: v prvním případě si sklepl míč do vlastní sítě hráč hostí a druhý gól padl po úniku. Další branku jsem vsítil po krásné akci Josefa Tichého, který vystřelil na bránu a já jen dorážel do prázdné. Za čtvrtou branku musím poděkovat šestnáctiletému Dominiku Pokornému, který mi ji připravil. Určitě to nebyly nejdůležitější branky mé kariéry. Za nejdůležitější považuji svoji první branku v mužské kategorii za Prasek, kdy jsem ve Velichovkách v poslední minutě rozhodl o vítězství 3:2.

Jaké jsou vaše fotbalové cíle?
Aby mě fotbal bavil a netrápilo mě žádné zranění. Jelikož podle mého názoru asi nemám dostatečné kvality hrát vyšší soutěž než okresní přebor, proto nemám nějaké větší cíle.

Kam byste čtenáře pozval na fotbal o tomto víkendu?
Určitě do Myštěvsi, kde se v sobotu představí náš A tým a v neděli B tým. Dále bude zajímavé utkání v neděli, kdy Třebeš hostí Kobylice, tedy celek s postupovými ambicemi. (ld)