Svými famózními zákroky přiváděl soupeřovy hráče doslova k šílenství, mimo jiné kryl sedm samostatných nájezdů. Výrazně se tak podílel na výhře. Okresní fotbalový svaz Hradec Králové ho za to zvolil borcem kola.

Přibližte první půli duelu s Boharyní, kterou jste odehrál v poli.
Týmy se testovaly, nikdo nechtěl udělat chybu. Boharyni o nic nešlo, ale nám se jednalo o záchranu.

Jaká atmosféra byla v kabině o přestávce za stavu 0:1, kdy přišel pokyn jít za Libora Drábka do branky?
Znovu jsme si řekli, o co hrajeme. Trenér udělal trochu vítr. Po domluvě, že to půjdu dochytat, jsem se těšil, že nebudu muset běhat, „flákat" se jen v brance mi moji spoluhráči opravdu umožnili.

Druhý poločas jste byl v jednom ohni. Přibližte několik zákroků. Kolikrát jste čelil nájezdu?
Kluci to otevřeli, tak se začala dělat okénka v obraně, která soupeř využíval. Myslím si, že tak sedmkrát šli na mě sami. Útočníci hostů byli hodně rozhozeni, když nebyli schopni mě prostřelit.

Gólem v závěru jste vyhráli těsně 3:2, což znamenalo záchranu. Jak probíhaly poslední minuty a co se dělo bezprostředně po závěrečném hvizdu sudího?
Šancí jsme měli hodně, jen to mělo jednu vadu. Útočníci nebyli schopni trefit prázdnou branku. Snažil jsem se je poslední minuty podporovat slovně a doslova je prosil, ať trefí aspoň branku. Po hvizdu jsme byli všichni rádi, že to dopadlo, jak to dopadlo.

Vzpomenete si na podobnou situaci, kdy jste zaskočil v bráně?
Párkrát jsem do brány nastoupil z pole, ale jen okrajově.