Černilov z druhého místa ztrácí na Velichovky pouhý bod, avšak do jeho karet hraje fakt, že má před sebou středeční domácí dohrávku (17:30) s hradeckou Lokomotivou. V sobotu pal také před vlastními fanoušky hostí České Meziříčí (14.00). Pokud oba náročné duely zvládne, bude se radovat z titulu, a to bez ohledu na zápas prozatímního lídra.

Duel v Předměřicích se lámal už v prvním poločase. Za hosty se ve 20. a 30. minutě prosadil Hrubý. Slavoj dokázal zásluhou Jana Mrkvičky ještě do půle snížit.

Další branky se však 100 přítomných fanoušků nedočkalo, což znamenalo jediné, Černilov vybojoval velice důležité tři body.

I. A třída - 30. kolo: Železnice (v modrém) - Třebechovice 6:0.
Železnice má postup v kapse: Blažej děkoval fanouškům a vytasil hlášku z pohádky

„Vydřené vítězství na půdě silného soupeře. Domácím zahrál velmi dobře střed zálohy. Nám se nedařilo držet balón a kombinovat. V závěru nás podržel brankář Ruml,“ glosoval černilovský kouč Jaroslav Kosina.

Naopak v táboře Předměřic, za které odehrál celých 90. minut i exligista Michal Šmarda, převládalo zklamání. „Těžký zápas, kdy hosté pozorně bránili a vyráželi do nebezpečných brejku. Bohužel rozhodla efektivita,“ uvedl domácí trenér Lukáš Mrkvička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...