FK Kopidlno

Roman Horna, trenér: „Cíle do nové sezóny máme jasné. Tím jediným pro podzimní část je postup do jarní finálové skupiny z pokud možno co nejvyššího místa po podzimu, tedy z první příčky. Může to být smělý cíl a víme že bude těžký, ale není nereálný pokud se bude vše dělat poctivě a na plno. Je třeba počítat s tím, že podobné cíle má více týmů,  ale my se nebudeme ohlížet na druhé a půjdeme svojí vlastní cestou a snad bude správná. Nevíme, co očekávat od hradeckých mužstev, ale dá se předpokládat že přinesou oživení a fotbalovost."

TJ Lokomotiva Hradec Králové

Ivo Beránek, sekretář klubu: „Po reorganizaci celé soutěže, se kterou jsme zásadně nesouhlasili, vstupujeme do skupiny A, kde mimo Malšovic jsou pro nás zcela neznámí soupeři. Tudíž nevíme, co od nich můžeme očekávat. Chceme se v podzimní části umístit do čtvrtého místa, abychom si na jaře mohli „užít cestování" bez stresu."

TJ Sokol Malšovice

David Franc, trenér: „Ať mají kluci radost ze hry. To je asi to hlavní, kvůli čemu se fotbal hraje. A za druhé: bavit lidi kolem."

SK Sobotka

Ladislav Štrobl, trenér:  „Mistrovskou sezonu zahájíme  derby zápasem se sousední Libáni a již  toto utkání může hodně napovědět. Samozřejmě, že chceme  skončit v podzimní části do čtvrtého místa. Tomu by mělo odpovídat i složení mužstva, které v těchto dnech dostává svoji tvář."

FC Spartak Kobylice

Petr Průcha, hrající trenér: „Mým přáním je hrát pohledný fotbal. Byli bychom šťastni, kdyby se nám povedl začátek sezony a my po podzimu skončili do čtvrtého místa."

TJ Sokol Libáň

Milan Valnoha, předseda: „Mužstvo začalo  přípravu  na  nový  fotbalový  ročník I. B  třídy již  16. července. Chlapci  pod  vedením  trenérské  dvojice  František Skřivánek – Jiří Pešta svědomitě trénují  třikrát  týdně a  usilovně pracují  na  zlepšení  fyzické kondice a  herních  dovednostech.  V nadcházejícím  fotbalovém ročníku je cílem libáňských fotbalistů v podzimní části  skončit do čtvrtého místa ve skupině a tím v jarní části  účast  ve  finálové  osmičce."

SK Jičín B

Roman Mikolášek, člen výboru: „Doposud jsme vedli mužstvo s Jardou Matějkou společně s áčkem. Nyní přichází Láďa Klička, kterého čeká těžký úkol. Stabilizovat kádr, začlenit do kolektivu mladé hráče a hlavně udržet soutěž. Pro nás to znamená zejména zvládnout prestižní okresní derby a neprohrávat v domácím prostředí."

SK Hošek Robousy

Zbyněk Materna, sekretář:  „Cíl je jasný, udržení soutěže, která po reorganizaci bude trochu jiná, nicméně modul, jenž je nastaven Robousům až tak zajímavý nepřijde. Pro nás je to nová soutěž i systém, výzva a uvidíme,  jak se s danou situací popereme. Hlavně nesmíme bodově ztrácet domácí zápasy."