TJ Sokol Černíkovice

Josef Cejpek, trenér: „Chceme se na podzim umístit mezi nejlepší čtyřkou a na jaře hrát ve finálové skupině."

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí

Václav Prachař, sekretář: „Hlavním cílem je udržení v soutěži. Na podzim se chceme umístit v první čtyřce, abychom se na jaře nemuseli strachovat o záchranu I. B třídy."

TJ Slavoj Předměřice nad Labem

Martin Strakatý starší, trenér: „Do nového ročníku vstupujeme se stejným hráčským kádrem. Z hostování se vrátil Strakatý mladší, ostatní hráči jsou vesměs našimi odchovanci. V novém uspořádání nám odpadly dvě derby s Lokomotivou a Malšovicemi, což nás mrzí. V podzimní části uděláme vše pro to, abychom se umístili do čtvrtého místa. To nám zajistí skupinu, která bude hrát o postup do vyšší soutěže."

TJ Lokomotiva Borohrádek

Radek Sazima, trenér: „Chceme se vyvarovat bojům o záchranu v soutěži. To znamená, že po podzimní části chceme být v tabulce do čtvrtého místa a jaro dohrát v poklidu."

SK Smiřice

Petr Krejčí, asistent trenéra: „Samozřejmě naším cílem bude pokud možno dostat se do lepší skupiny, abychom se vyhnuli záchranářským pracím a stresu na jaře. Budeme se chtít pokusit předvádět pohledný fotbal pro naše náročné smiřické fandy."

TJ Baník Vamberk

Jan Souček, asistent trenéra: „Zajistit si účast ve finálové skupině a na jaře hrát v klidu."

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B

František Kotek, trenér: „Cíl je jasný – udržet se v krajské soutěži. Chceme do mužstva začlenit co nejvíce mladých hráčů, abychom plnili úkol juniorky pro áčko."

SK Albrechtice nad Orlicí

Rostislav Kchop, trenér: „Naším cílem je, abychom se vyhnuli bojům o udržení a na jaře hráli ve skupině o postup."