Cíl týmu pro jarní část?

SK Sobotka

Martin Čepička, sekretář: „Po podzimní části sezony jsme skončili na prvním místě skupiny A. Tento fakt nám jednoznačně velí poprat se o postup do I. A třídy. Byla by škoda se o to nepokusit."

TJ Sokol Libáň

František Skřivánek, trenér: „V jarní části nás čeká boj ve finálové skupině, do kterého jdeme s cílem nezklamat své příznivce a hrát pohledný fotbal, na který by si našlo cestu co nejvíce fanoušků. S posílením mužstva nepočítáme. Příležitost dostanou nadějní dorostenci."

FK Kopidlno

Roman Horna, trenér: „Co se týče jarní části, tak toužíme bojovat o postup. S jiným cílem do ní ani nemůžeme jít, pokud si přejeme dělat fotbal dobře a naplno. Jsme odhodlaní udělat pro úspěch maximum, co je v našich silách. Věřím mužstvu a věřím v jeho kvalitu. Otázkou ale je, jak bude vypadat samotný průběh soutěže. Podobné ambice bude mít tak dalších sedm týmů."

MFK Trutnov B

Jiří Skuček, trenér: „Tradičně budu velmi stručný. Cíl týmu by měl být vždy ten nejvyšší a platí to i u našeho mužstva."

SK Jičín B

Ladislav Klička, trenér: „Vzhledem k tomu, že ambice na postup do I. A třídy nemáme, je naším cílem pro jaro konsolidace kolektivu a zabudování nových mladých hráčů do mužstva."

TJ Rudník

Juraj Sucháň, trenér: „Jsme rádi, že se nám na podzim podařilo postoupit. Chtěli bychom své pozice využít k tomu, aby v týmu dostali prostor i mladí hráči. Přece jen je náš kádr lehce přestárlý a do budoucna je potřeba jej omladit. Cílem je zároveň předvádět takový fotbal, jaký se bude našim fanouškům líbit. Těší nás, že jich na naše domácí zápasy chodí tolik, navíc nás podporují i na hřištích soupeřů."

TJ Tatran Hostinné

Daniel Ulvr, trenér: „Cílem Hostinného pro jarní část I. B třídy je zaujmout diváka atraktivní hrou a bojovat o přední příčky v tabulce. Zároveň chceme zapojit mladé hráče končící v dorostu do kádru dospělých a v neposlední řadě připravit a zkonsolidovat mužstvo pro příští sezonu."

SK Miletín

Tomáš Chlumecký, trenér: „Naším přáním pro jarní část sezony je, aby se nám vyhýbala zranění a aby nás fotbal bavil. Samozřejmě chceme potrápit favority a nehrát „druhé housle" ve skupině o postup do I. A třídy."

Tabulka po podzimu – skupina A:
1. Sobotka                 14 9 1 4 49:23 28
2. Libáň                      14 7 1 6 24:30 22
3. Kopidlno                 14 5 6 3 30:23 21
4. Jičín B                     14 6 3 5 36:32 21
5. Kobylice                  14 6 3 5 25:29 21
6. Lokomotiva Hradec 14 5 3 6 25:27 18
7. Robousy                 14 4 3 7 26:31 15
8. Malšovice                 14 3 2 9 21:41 11