Cíl týmu pro jarní část?

SK Albrechtice nad Orlicí

Jiří Koblmüller, sekretář klubu: „Jaro využijeme hlavně k zapracování našich mladých hráčů do kádru, aby okusili I. B třídu a získali zkušenosti. Postupové ambice nemáme."

FK AFK Hronov

Luděk Hanzl, trenér: „Naším cílem pro jaro je dobře se připravit na další sezonu. Protože na jaře nebudeme pod tlakem, tak bychom se chtěli pokoušet o divácky atraktivní útočný fotbal. Do sestavy se nám vrátil uzdravený Vít a z Police k nám opět přichází Valtera."

TJ Sokol Provodov

Richard Berger, předseda oddílu: „Pokud se nám bude dařit, tak bychom se chtěli pokusit o postup. V každém případě se ale budeme snažit o divácky atraktivní hru, která přiláká diváky nejen na naše domácí, ale i venkovní zápasy."

TJ Sokol Deštné v Orlických horách

Pavel Krupka, trenér: „Jarní část si chceme fotbalové užít. Postupové ambice nemáme, budeme se hlavně soustředit na to, abychom předváděli dobrý fotbal. Hráčský kádr zůstane – až na jednu či dvě změny – stejný jako na podzim."

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí

Václav Prachař, sekretář klubu: „Vzhledem k tomu, že na jaře v této skupině o nic nepůjde, samozřejmě pominu-li postup, tak je naším cílem soutěž čestně a bez konfliktů dohrát. Případný souboj o postup by byl něčím navíc. Do jarních bojů vstoupíme s minimem změn, prakticky ve stejném složení hráčského kádru. Budeme se snažit zabudovat do týmu dva dorostence, kteří v létě přestoupí do mužů."

TJ Dobruška B

Milan Jirásek, trenér: „Podzimní cíl – nebýt poslední – zůstává i pro jaro, i když budeme hrát prakticky jinou soutěž než jsme čekali. Nevím, jaký osud čeká náš B-tým, ale vzhledem ke zdravotním potížím zkušených starších hráčů chceme mužstvo omladit a dát šanci vlastním dorostencům."

SK Smiřice

Ladislav Obst, sekretář klubu: „Jsme rádi, že se nám po podzimní části podařilo postoupit do lepší skupiny a nemusíme tak hrát o záchranu. Ambice na postup však nemáme, tudíž budeme na jaře zkoušet další hráče s cílem připravit mužstvo na další sezonu."

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B

František Kotek, hrající trenér: „Budeme pokračovat ve filozofii našeho klubu. To znamená, že se budeme snažit zapojit do hry co nejvíce dorostenců a mladých hráčů. Chceme navázat na kvalitní podzimní výkony i výsledky a hrát o čelní příčky tabulky. Postup do vyšší soutěže však není naší prioritou."

Tabulka po podzimu – skupina B:
1. Rudník          14 9 3 2 44:27 30
2. Trutnov B     14 9 2 3 42:24 29
3. Hostinné       14 8 1 5 44:38 25
4. Miletín           14 7 3 4 31:17 24
5. Žacléř            14 5 2 7 33:32 17
6. Dolní Kalná    14 3 3 8 32:46 12
7. Janské Lázně 14 3 3 8 25:45 12
8. Mladé Buky    14 2 3 9 28:50  9