Cíl týmu pro jarní část?

FC Mladé Buky

Petr Zieris, trenér: „Po nevydařené podzimní části uděláme maximum pro to, aby se nám I. B třídu podařilo zachránit. Nic jiného si ani klást nemůžeme. Hráčský kádr máme stejný jako na podzim, pouze nás posílil Špička z Trutnova."

FC Spartak Kobylice

Petr Průcha, trenér: „Zcela a jednoznačně záchrana. Jiný cíl si snad ani dávat nemůžeme."

TJ Sokol Malšovice

David Franc, trenér: „Budu rád, když se nás na zápasy bude scházet jedenáct. Žádné cíle si moc tedy dávat nemůžeme. Pokusíme se zachránit, ale bude to těžké, neboť v zimě se moc netrénovalo. Scházeli jsme se třeba jen v pěti šesti lidech, což je hodně málo. Hlavní však bude, aby nás fotbal bavil a byli jsme zdraví."

TJ Baník Žacléř

Radek Kotyk, předseda klubu: „Vzhledem k věkovému složení týmu a minimálním možnostem posílení je naším cílem skončit do 4. místa. Byli bychom rádi, kdyby se nám ustálila základní sestava. Zraněných a pracovně vytížených hráčů bylo na podzim až dost. Na druhou stranu je to šance pro ostatní hráče, kteří mohou o stálé místo v sestavě zabojovat. Chceme hrát fotbal, který bude hráče i náročné žacléřské diváky bavit. V žádném případě nechceme ztrácet body v domácím prostředí, což nás stálo na podzim postup."

SK Janské Lázně

Petr Janovec, vedoucí mužstva: „Trápí nás úzký kádr, v němž je navíc spousta mladých hráčů. Pokud to ale bude jen trochu možné, bude se tým prát o záchranu do posledního kola."

TJ Lokomotiva Hradec Králové

Svatoslav Kopecký, prezident klubu: „Po špatné první polovině sezony bychom si chtěli zajistit klidnou záchranu, která by znamenala účast v dalším ročníku I. B třídy. Pozvolna chceme stabilizovat mužstvo pro následující sezonu. Víme, že nás čekají těžká utkání, neboť budeme zajíždět do podhorských oblastí, přesto se budeme snažit zajistit si setrvání v soutěži co nejdříve."

SK Hošek Robousy

Zbyněk Materna trenér: „Naším cílem pro jarní část nemůže být nic jiného než udržení soutěže. Dále chceme stabilizovat kádr."

FK Dolní Kalná

Zdeněk Tauchmann, předseda klubu: „Jediným cílem je pro nás záchrana krajské soutěže i pro příští sezonu. Samozřejmě bychom byli rádi, kdyby se nám podařilo prezentovat i fotbalem, který se bude našim náročným divákům líbit. Máme mladé mužstvo, které má perspektivu, krásný areál, podporu obce, proto ani jiný cíl mít nemůžeme. Věříme, že náročné jaro plné nástrah zvládneme."

Tabulka po podzimu – skupina C:
1. Provodov        14 10 1  3 33:21 31
2. Dobruška B     14  8 3  3 27:20 27
3. Deštné v O. h. 14  7 2  5 35:26 23
4. Hronov            14  7 2  5 36:31 23
5. České Meziříčí   14  5 3  6 26:26 18
6. Machov            14  5 2  7 29:32 17
7. Opočno            14  3 4  7 25:35 13
8. Přepychy          14  1 3 10 22:42  6