IV. třída: Kanonýři se činili

Hradec Králové -Zápasy posledního kola byla ukončena fotbalová IV. třída na Královéhradecku.

17.6.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/František Bořánek

Skupina A

Postupující Vysoká nad Labem se rozloučila s působením ve IV. třídě vítězstvím 4:0 nad béčkem hradecké Lokomotivy. Radovala se také zbylá dvě nejlepší mužstva – Nový Hradec B deklasoval rezervu Malšovy Lhoty a fotbalisté Nedělišť loupili v Jaroměři.

Jaroměř B – Neděliště 0:3
Fakta – branky: Chaloupka 2, Svoboda. Rozhodčí: Krejska (Česká Skalice). ŽK: 2:1. Diváků: 30. Poločas: 0:2.

Rasošky – Hořiněves 1:4
Fakta – branky: Hochsteiger – Borůvka 3, Šotola. Rozhodčí: Merbs (Hořičky). Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 0:2.

Vysoká n. L. – Loko Hradec B 4:0
Fakta – branky: Pe. Kulhánek 3, Jahodka. Rozhodčí: Blažek (Hradec Král.). ŽK: 3:3. PK: 1:0 (nedal Petr Kulhánek). Diváků: 156. Poločas: 3:0.

Jeníkovice – Dohalice B 5:0
Fakta – branky: Marha, Sláma, Rücker, Látr, Schober. Rozhodčí: Pilař (Hradec Králové). ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváků: 60. Poločas: 2:0.

Třebeš B – Velichovky B 2:1
Fakta – branky: Burian, Jan Karas – Babušík. Rozhodčí: Markvart (Hradec Kr.). ŽK: 5:5. Diváků: 20. Poločas: 2:0.

Malšova Lhota B – Nový HK B 1:6
Fakta – branky: Marek – Hejhálek 3, Linder, Luňák, Vašata. Rozhodčí: Doubrava (Hradec Kr.). Bez karet. PK: 1:1. Diváků: 15. Poločas: 1:3.

Volno měla Cerekvice.

Dohrávka – 23. kolo: Malšova Lhota B – Dohalice B 3:3.

Skupina B

Ve skupině B se rovněž postupující Nový Bydžov C loučil vítězně. Odnesla to rezerva divizního Převýšova.

Gólové hody byly k vidění ve šlágru kola v Ohnišťanech, odkud si Urbanice odvezly překvapivý výprask. Zničilo je duo Šoltys – Šulc, které zařídilo sedm branek.

Zastříleli si také fotbalisté Libčan, kteří v souboji béček vyprovodili Hlušice 7:0.

Roudnice B – Kratonohy B 2:1
Fakta – branky: Koudelka ml., Vlnas – Jelínek. Rozhodčí: Konhefr (Městec Kr.). Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 1:1.

Nový Bydžov C – Převýšov B 4:0
Fakta – branky: Fiala, Vaníček, Tomeš, Váňa. Rozhodčí: Markvart (Hradec Kr.). Bez karet. Diváků: 40. Poločas: 1:0.

Boharyně – Stěžery B 5:0
Fakta – branky: Klimt 4, Flégr. Rozhodčí: Vízek (Nový Bydžov). ŽK: 1:1. PK: 0:1 (hosté nedali). Diváků: 60. Poločas: 2:0.

Lovčice B – Probluz B 3:2
Fakta – branky: Pavlásek 2, Lisa – Havrda, Hlávka. Rozhodčí: Seidl (N. Bydžov). ŽK: 0:3. Diváků: 40. Poločas: 0:0.

Ohnišťany – Urbanice 8:2
Fakta – branky: Pa. Šoltys 4, Šulc 3 (1 z pen.), Vrba – D. Borovec z pen., Dvořáček. Rozhodčí: Papík (Hradec Kr.). ŽK: 1:3. PK: 2:1 (domácí Bydžovský nedal). Poločas: 5:0.

Lužec – Syrovátka 2:1
Fakta – branky: Hladík, Dunka – Šlechta. Rozhodčí: Hušek (Všestary). ŽK: 1:3. Diváků: 70. Poločas: 0:0.

Libčany B – Hlušice B 7:0
Fakta – branky: Bílek 2, Kotrč 2, P. Jedlička 2 (1 z pen.), M. Zahradník. Rozhodší: Jirka (Stěžery). ŽK: 1:0. PK: 1:0 (P. Jedlička proměnil). Diváků: 70. Poločas: 3:0. (ld)

17.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Klára Dostálová

S prezidentem si Dostálová rozumí. Oba chtějí investovat

Kraj dostal nové léčebné zařízení

Další opilec řádil v Chlumci. Tentokrát poničil toalety v baru

Chlumec nad Cidlinou - Host chlumeckého baru ve čtvrtek ráno rozbíjel vybavení na toaletách. Na dámských toaletách rozkopl dveře, poškodil nádržku a plastové prkénko.

Derby rozhodla čtyřgólová smršť Bydžova ve třetí části

Hradecko - Další zápasy nabídla ve středu krajská hokejová liga. Jedním z nich bylo i tradiční derby královéhradeckého okresu.

Dětenický betlém znovu ožívá

Královéhradecko, Dětenice - Příběh dětenického betléma, jehož počátek se datuje do devatenáctého století, ožívá v jednadvacátém století.

Královští sokoli nestačili na extraligový Kolín

Hradec Králové - Kolín, hrající Kooperativa NBL, se stal konečnou stanicí prvoligového Hradce Králové v Českého poháru basketbalistů. Favorit vyhrál duel 5. kola díky skvělé třetí části.