FK OEZ Letohrad – SK Sparta Krč 1:1

Letohrad/ Letohrad vlétl do utkání ve velkém stylu a už v 6. min. šel do vedení. Ujec si narazil míč s Čadou a nechytatelná přesně mířená střela prvního jmenovaného zapadla přesně za pravou tyč – 1:0. Poté ovšem hosté přidali a několikrát jim k vyrovnání scházel malý kousíček i více přesnosti. Tak tomu bylo třeba při hlavičce Vojtíška, která šla těsně nad.

Domácí gólman Kykal se měl co ohánět. Brejk Matějky s Vojtíškem letohradský brankář uhasil. Stejně si vedl i v dalších dvou případech, kdy na jeho umu ztroskotali postupně Kočí a Viskup.

Druhá půle začala, stejně jako první dějství, aktivitou Letohradu. Hundák ani D. Stejskal však neměli dostatek klidu v koncovce. V 62. min. se tak dočkali hosté vyrovnávací branky. Vyrovnání zařídil hlavou Matějka. Ten mohl poslat Krč i do vedení, jenže Kykal jeho dva pokusy za svá záda nepustil.
Poslední destiminutovka se odehrála před brankou hostí. Když ale v zakončení neuspěl Strasmeier ani Hundák s Kočím, body se dělily.

Fakta – branky: 6. Ujec – 62. Matějka. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 1:1. Diváci: 500. Poločas: 1:0.

FK OEZ Letohrad: Kykal – Hynek, Lukeš, Strasmeier, Vaniš – Hundák (89. Kříž), Čada, D. Stejskal, Adam – Ujec (63. Kočí), M. Stejskal (80. Řehák).
SK Sparta Krč: Frydrych – Kunt, Nešpor, Horkavý, Soukup – Kordiak (76. Dubský), Viskup, Kočí, Kounovský – Matějka (86. Allison), Vojtíšek (61. Hašler).

FK Náchod–Deštné – SK Slavia Praha B 0:3

Náchod/ Domácí začali utkání výborně a již po několika vteřinách se dostal do zakončení Merganc a donutil Vorla v brance hostí z zákroku.
S přibývajícími minutami však pomalu hosté přebírali iniciativu. Ve 25. minutě hosté dvakrát vyzráli na ofsajdovou past domácích, gólem to ale neskončilo. Vzápětí opustil trávník kvůli náhlé zdravotní indispozici domácí obránce Hudec. A než stačili Náchodští vystřídat, přišla přihrávka za obranu a zkušený Ivana podél Kobose otevřel skóre utkání – 0:1.

Hned po změně stran po střele Kopeckého tečoval míč nebezpečně Merganc, ale to bylo prakticky ze strany domácích vše.
Hosté opět převzali iniciativu a v 54. min. předvedl krásnou individuální akci slávistický Koreš, jehož práci dokončil Honka – 0:2.
Po této brance domácí odpadli, Slavia kontrolovala výsledek i hru. V 71. min. Náchodští propadli při vlastní standardní situaci a brejk hostů tří proti jednomu hráči proměnil Ivana ve svůj druhý a celkově třetí gól Slavie.

Fakta
– branky: 27. a 71. Ivana, 54. Honka. Rozhodčí: Zeman (Rakovník). ŽK: 0:1. Diváci: 750. Poločas: 0:1.

FK Náchod–Deštné: Kobos – Hudec (29. Pohl, 63. Šťavík), Jandík, Kotal, Gross – Umlauf (59. Kudrna), Kopecký, Kaplan, Nejman – Vodehnal, Merganc.
SK Slavia Praha B: Vorel – Kindel, Hošek, Starý, Held – Grajciar (80. Dostál), Cissé (82. Šimeček), Javorek, Koreš (71. Vácha) – Honka, Ivana. (mr)