Jakub Chleboun (stoper)
Úvodní test zvládl výborně. Postavil se do stoperské dvojice k Adrianovi Rolkovi, byl silný v rozehrávce, v osobních soubojích, skvěle četl hru. Svoji výšku prodal v hlavičkových soubojích. Z Kazachstánu se vytáhlý borec vrátil v solidní formě.
Šance na základ: 90 %

Petr Mareš (obránce, záložník)
Tentokrát se postavil na levý kraj obrany, vedl si slušně, Dvořákovi nahrál na gól. Rozhodne se mezi ním a Pavlem Čermákem.
Šance na základ: 50 %

Aleš Čermák (záložník)
Hned v první minutě pohotově vyslal do šance Bosňana Haliloviče, vzápětí ale vyrobil hrubici ve středu pole a soupeř se hnal do pořádné šance. Naběhal toho hodně, ale většinou bez míče. Má na víc.
Šance na základ: 85 %

Pavel Černý (záložník)
Od podhrotového hráče se čeká hlavně pořádná porce aktivity směrem dopředu, jenže další navrátilec z kazachstánských stepí se s míčem potkal zřídka. Nebylo to však pouze jeho vinou. O nahrávky si pohybem říkal, jenže k němu nechodily… Dvořákovi připravil tutovku.
Šance na základ: 70 %

David Štípek (záložník)
Má být nositelem kvality, z nových hráčů se právě od týpka z Plzně čeká nejvíc. Naskočil do druhého poločasu a pravou stranu hobloval obstojně. Po rychlém průniku do vápna nachystal možnost pro Prokeše, zvládal souboje jeden na jednoho.
Šance na základ: 65 %

Jan Kosak (záložník)
Příjemné překvapení. Mohl skórovat hlavou, ale gólman mu radost zkazil výjimečným zákrokem. Nekazil, svůj part ve středu pole zvládl na jedničku. Prostě dobrá práce. I přes dobrý výkon asi v základu nebude.
Šance na základ: 40 %

Daniel Trubač (záložník)
Talent z hradecké mládežnické líhně přešlapovačkou ve stylu Zidana ohromil diváky na sedící na tribuně. Ukázal potenciál.
Šance na základ: 5%

Hynek Prokeš (útočník)
Borec z Frýdku-Místku skóroval proti Regensburgu a další trefy mohl přidat i do sítě Varnsdorfu. V koncovce ale bohužel minimálně dvakrát selhal. Ovšem Kuličovi nachystal třetí gól i další megašanci.
Šance na základ: 40 %