Vítězkou 5. kola jarní fotbalové Tip ligy se stala Monika Kadečková z Pardubic (HK0220), jež získala 16 bodů (8 uhodnutých výsledků + 2 bonusové body za správně opsaný šestimístný kód z novin) a byla nejblíže Supertrefě. Získává tak 6 plechovkových piv Gambrinus. Úspěšnou soutěžící prosíme, aby se ozvala na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky duelů 5. kola Tip ligy

1. Příbram – FC Hradec (2:0) 1
2. Převýšov – Dobrovice (1:0) 1
3. V. Mýto – Kratonohy (3:1) 1
4. Libčany – Vysoká (1:2) 2
5. Roudnice – Kunčice (3:1) 1
6. Kobylice – Nový HK (2:3) 2
7. Slavia HK B – Stěžery (5:0) 1
8. Prasek – Kosičky B (4:2) 1
9. M. Lhota B – Hořiněves (2:1) 1
10. Kobylice B – Myštěves B (4:0) 1

Supertrefa: Celkem padlo 37 gólů.

Pořadí po 5. kole

JEDNOTLIVCI

LIGA MISTRŮ (1. – 12. místo)
HK0173 Dagmar Horová, Kolín 13 42
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice 13 42
HK0107 Ivan Dušek, HK 10 42
HK0191 Martin Morávek, Hořice 10 42
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 4 42
HK0079 Monika Cílková, HK 16 39
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec 16 39
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 16 39
HK0190 Kamil Brambora, HK 13 39
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK 10 39
HK0048 Václav Polívka, HK 7 39
HK0195 Tomáš Vak, HK 7 39

EVROPSKÁ LIGA (13. – 37. místo)
HK0075 Michal Portych, HK 16 36
HK0064 Michal Šulc, Černilov 16 36
HK0008 Renata Chladová, Kosičky 13 36
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 10 36
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 10 36
HK0175 Aneta Bičišťová, HK 16 33
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 16 33
HK0169 Karel Novák, Třebechovice 13 33
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 13 33
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 10 33
HK0193 František Hrabal, HK 10 33
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 10 33
HK0184 František Kocman, Kopidlno 10 33
HK0179 Erick Kwaike, HK 10 33
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 10 33
HK0119 Jakub Uher, Hořice 10 33
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 7 33
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 7 33
HK0067 Václav Modrý, Sendražice 7 33
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery 7 33
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 7 33
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 33
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 4 33
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 4 33
HK0212 Johanka Hanušová, HK 1 33

I. LIGA (38. – 52. místo)
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 16 30
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. 13 30
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč 13 30
HK0157 Roman Puškula, Sezemice 13 30
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec 13 30
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice 10 30
HK0189 Adam Brambora, HK 7 30
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 30
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 7 30
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice 7 30
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice 7 30
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov 1 30
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 4 29
HK0007 Radek Chlad, Kosičky 13 28
HK0081 Petr Cílek, HK 10 28

FNL (53. – 78. místo)
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 16 27
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí 16 27
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 13 27
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 10 27
HK0192 David Prokop, HK 10 27
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice 7 27
HK0116 Michal Kekelák, HK 7 27
HK0165 Ondřej Krátký, HK 7 27
HK0200 Přemysl Kubánek, HK 7 27
HK0201 Marie Kubánková, HK 7 27
HK0117 David Pavlíček, HK 7 27
HK0100 Kamil Žák, HK 7 27
HK0058 Petra Galová, Urbanice 4 27
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 4 27
HK0138 Miloslav Kozák, HK 4 27
HK0137 Tomáš Kozák, HK 4 27
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. 4 27
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 4 27
HK0118 Marcel Pilař, HK 4 27
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 27
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 27
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany 4 27
HK0102 Monika Žáková, HK 4 27
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary 1 27
HK0049 Romana Hniková, Lužany 1 27
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice -2 27

ČFL (79. – 104. místo)
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 14 25
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 25
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 4 25
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 25
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK 16 24
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec 10 24
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov 10 24
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 7 24
HK0176 Přemysl Bičiště, HK 7 24
HK0036 Václav Moník, Ráby 7 24
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 7 24
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 7 24
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 7 24
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 24
HK0143 Oldřich Turek, HK 7 24
HK0080 Martin Cílek, HK 4 24
HK0103 Roman Hýsek, HK 4 24
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK 4 24
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 4 24
HK0063 Václav Plíva, Černilov 4 24
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 4 24
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 4 24
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 1 24
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky 1 24
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 1 24
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 0 24

DIVIZE (105. – 131. místo)
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 13 22
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 1 22
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. -2 22
HK0062 František Dědek, Černilov 10 21
HK0109 Růžena Kotková, Černilov 10 21
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice 10 21
HK0158 Jan Musil, Praha 10 21
HK0115 Petr Vacek, HK 10 21
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec 7 21
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 21
HK0093 Jan Hanuš, HK 7 21
HK0051 František Hnik ml., Lužany 7 21
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov 7 21
HK0074 Václav Portych, HK 7 21
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK 7 21
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany 4 21
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany 4 21
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 4 21
HK0140 Michal Kozák, HK 4 21
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 4 21
HK0025 Eva Zimová, Sloupno 4 21
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany 1 21
HK0050 František Hnik st., Lužany 1 21
HK0197 Eva Lochmanová, HK 1 21
HK0110 Petr Želiezko, HK 1 21
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov -2 21
HK0167 Jaroslava Krátká, HK -2 21

KRAJSKÝ PŘEBOR (132. – 159. místo)
HK0216 Jan Horák, Dobruška 16 20
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany 7 20
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 2 20
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec 0 20
HK0004 Josef Štayr, Prasek 0 20
HK0096 Josef Horáček, HK 8 19
HK0104 Alena Sejtková, HK 7 19
HK0113 Pavel Jaroslav, HK 1 19
HK0199 Radim Formánek, HK -1 19
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov 10 18
HK0166 Jan Krátký, HK 10 18
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec 7 18
HK0139 Miloslava Kozáková, HK 7 18
HK0163 Martin Miler, Jaroměř 7 18
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 18
HK0022 Josef Taichman, Prasek 7 18
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov 4 18
HK0208 Karel Dušek, Prasek 4 18
HK0089 Monika Hádková, HK 4 18
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 4 18
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady 4 18
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 4 18
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 18
HK0120 Miloš Uher, Hořice 4 18
HK0099 Roman Žák, HK 4 18
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 1 18
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 0 18
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice -2 18

I. A TŘÍDA (160. – 178. místo)
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 7 17
HK0105 Pavlína Sejtková, HK 4 17
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 0 17
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek 0 17
HK0220 Monika Kadečková, Pardubice 16 16
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 5 16
HK0095 Josef Horáček st., HK 5 16
HK0180 Pavel Hradecký, HK 13 15
HK0168 Jindřich Hora, HK 10 15
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany 7 15
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek 7 15
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov 7 15
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 15
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek 4 15
HK0112 Ondra Plas, HK 4 15
HK0101 Kamila Žáková, HK 4 15
HK0213 Jan Hanuš ml., HK 1 15
HK0021 Martin Taichman, Prasek 1 15
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice 1 15

I. B TŘÍDA (179. – 199. místo)
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 1 14
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 4 13
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK 4 13
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov 10 12
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov 4 12
HK0148 Lenka Michálková, Praha 4 12
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec 4 12
HK0087 Anna Hanušová, HK 1 12
HK0111 Kuba Plas, HK 1 12
HK0006 Martin Štayr, Prasek 0 11
HK0217 Jan Kadečka, HK 10 10
HK0218 Marie Kadečková, HK 10 10
HK0215 Jitka Podrazilová, HK 7 9
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov 7 9
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 9
HK0141 Jiří Bičiště, HK 1 9
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice -2 9
HK0073 Vladimír Racek, HK 7 8
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice 0 8
HK0219 Tomáš Kadečka, Pardubice 7 7
HK0094 Marek Horáček, HK 2 7

OKRESNÍ PŘEBOR (200. – 220. místo)
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 1 6
HK0144 Karel Přibyl, HK 1 6
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6
HK0055 Michal Pokorný, HK 0 6
HK0035 Marie Moníková, Ráby -2 6
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 0 5
HK0152 Bohumil Rulf, HK 0 5
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek 1 4
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery 7 3
HK0019 Anna Mülerová, Smidary 4 3
HK0147 Kateřina Přibylová, HK 4 3
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0090 Marie Hanušová, HK -2 3
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -5 3
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 1 2
HK0010 Michal Chlad, Kosičky -8 1
HK0142 Jaroslav Žiška, HK 1 -3
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK -2 -3
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov -10 -5

DRUŽSTVA

1. místo
Fíra team 39 99
2. – 3. místo
Sokolíci Lhota p. L. 24 90
PVT klub 12 90
4. místo
Ledničky 27 88
5. – 6. místo
Bosna 30 81
Ferona 10 18 81
7. – 8. místo
Kozáci 12 75
Taichmanovi 12 75
9. místo
FC Lužany 9 69
10. místo
Rychlá rota 15 66
11. – 12. místo
FC Koloděje 9 63
Kotva 24 63
13. – 15. místo
Romanž 15 60
Wotrok C 3 60
Monk Team 12 60
16. místo
T.T.I.Team 21 57
17. – 18. místo
Železní hadi 6 48
Jiskra Prasek „D“ 0 48
19. – 20. místo
Wotrok A 9 45
Wotrok B 9 45
21. místo
Akaka 15 42
22. místo
FC Kobylky team 9 37
23. místo
Sony Team 9 30
24. – 25. místo
Přibyl family 9 27
Fanynky 12 27
26. místo
Berani 5 22