Ústí nad Labem – Hradec Králové 0:3

V prvním poločase měli větší šance ,,votroci". Jedinou branku vstřelil hlavou v 17. minutě zkušený Kulič po nadýchaném centru Zeleného – 0:1. Nadějné příležitosti Schwarze, Malinského a Vaněčka naopak zůstaly nevyužity. Ústí rovněž několikrát zahrozilo, gólman Koubek však  držel čisté konto.

Po přestávce měl Hradec už navrch. Severočechy definitivně dorazil v rozmezí 73. a 74. minuty, kdy se trefili Holeš a Kraják. Skóre mohlo být i vyšší, když Ptáček nádhernou kolmicí poslal do úprku Krajáka, kterého však brankář vychytal.

,,V první půli jsme nepodali příliš dobrý výkon. Přestože jsme vedli, byl soupeř agresivnější a vyhrával většinu osobních soubojů. Po přestávce jsme se zlepšili a hlavně zpřesnili kombinaci. Vítězství moc nepřeceňujeme, zápas nám ukázal, v čem máme ještě mezery," poznamenal k utkání hradecký asistent Bohuslav Pilný.

Fakta – branky: 17. Kulič, 73. Holeš, 74. Kraják. Rozhodčí: Zvonař – Šefčík, Klimpl. Poločas: 0:1. FC Hradec: Koubek – Holeš, Rolko (46. Plašil), Križko, Poděbradský – Janoušek – Malinský, Schwarz, Kulič (60. Ptáček), Zelený (46. Kraják) – Vaněček (46. Dvořák).