Populární tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku, fotbalová Tip liga, má za sebou již dvanácté a tedy předposlední dějství podzimní části. Celkem v této tradiční tipovačce registrujeme 193 hráčů (137 mužů a 56 žen).

Šampionkou dvanáctého kola se stala Anna Jiroutová ze Slepotic (startovní číslo HK0009), která získala jedenáct bodů a navíc jako jediná uhodla Supertrefu. Díky tomu se může těšit na šest plechovkových piv Gambrinus. Vítězku prosíme, aby se ozvala sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 12. kola: 1. FC Hradec Králové – Vítkovice (2:0) 1, 2. Nymburk – Převýšov (1:1) 0, 3. Kostelec n. O. – Libčany (3:3) 0, 4. Černilov – Kratonohy B (2:1) 1, 5. Roudnice – Kobylice (3:0) 1, 6. Smiřice – Skřivany (1:0) 1, 7. Třebechovice – Předměřice (4:2) 1, 8. Cerekvice – Dohalice nepočítáno (změna pořadatelství utkání), 9. Chlumec B – Lhota p. L. (1:1) 0, 10. Lovčice – Malš. Lhota (3:0) 1.
Supertrefa: V devíti odehraných duelech padlo celkem 28 gólů.

Pořadí po 12. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0041 Martin Štayr, Prasek 2 96
HK0165 Martin Hopko, Sendražice 8 94
HK0105 Jiří Kotek, Černilov 2 93
HK0014 Martin Firbacher st., Chlumec n. C. 8 90
HK0013 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 8 88
HK0152 Petr Cílek, HK -3 88
HK0156 Kamil Žák, HK 11 87
HK0161 Ladislav Hofman, Černilov 8 87
HK0124 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 5 87
HK0151 Martin Cílek, HK 2 87
HK0061 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 86

EVROPSKÁ LIGA (12. – 31. místo)
HK0017 Petr Mašek, Čeperka 11 85
HK0138 Václav Polívka, HK 5 84
HK0086 Miloš Uher, Hořice 2 84
HK0100 Václav Tarantík, Smiřice 8 83
HK0154 Vlastimil Krejčí, Polánky 2 83
HK0012 Martin Firbacher ml., Chlumec n. C. 8 82
HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 11 81
HK0036 Pavel Syřiště, Ohnišťany 5 80
HK0160 Kateřina Hofmanová, Černilov 8 79
HK0096 Ivan Dušek, HK 11 78
HK0153 Monika Cílková, HK 8 78
HK0093 Jaroslav Jetmar, HK 8 78
HK0021 Václav Vrba, Ohnišťany 8 78
HK0067 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 5 78
HK0141 Jan Motyka, Kunčice 2 78
HK0103 Petr Vacek, HK 2 78
HK0106 Michal Pražák, Kunčice -1 78
HK0175 Jan Hanuš, HK 8 77
HK0178 Miroslav Matuška, Třesovice 5 77
HK0145 Jaroslav Sehnoutka st., HK 11 76

HET LIGA (32. – 52. místo)
HK0163 Roman Hýsek, HK 11 75
HK0110 Zdeněk Sejtko, HK 8 75
HK0025 Jiří Zima, Sloupno 8 75
HK0123 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 2 75
HK0122 Luboš Chlad, Kosičky 2 75
HK0148 Bohuš Nosek, Solnice 2 75
HK0109 Martin Šmied, Smržov 2 75
HK0010 Vlastimil Šustr, N. Bydžov -4 75
HK0155 Dagmar Krejčí, Polánky 8 74
HK0168 František Mádlo, Lhota p. L. 8 74
HK0101 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 74
HK0065 Petr Matějka, Stěžery 2 73
HK0179 Kristýna Andrysíková, Převýšov -1 73
HK0095 Jiří Brzák, Urbanice 11 72
HK0167 Miroslav Musil, Střezetice 11 72
HK0033 Josef Nevrlý, N. Bydžov 8 72
HK0042 Josef Štayr, Prasek 8 72
HK0044 Stanislav Vízek, N. Bydžov 5 72
HK0055 Tomáš Kozák, HK 2 72
HK0114 Miroslav Špaček, Vlčkovice 2 72
HK0049 Pavel Tomšík, N. Bydžov 2 72

FNL (53. – 72. místo)
HK0102 Pavel Jaroslav, HK -4 70
HK0146 Jaroslav Brzák, HK 11 69
HK0150 Jaroslav Hanuš st., HK 11 69
HK0071 František Hnik ml., Lužany 5 69
HK0117 Josef Kopecký, Lhota p. L. 5 69
HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 2 69
HK0090 Jaroslav Rychetský, Černilov 0 69
HK0140 Michal Portych, HK 11 67
HK0066 Zdeněk Kostka, HK 6 67
HK0115 Patrik Špaček, Lochenice 6 67
HK0147 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 67
HK0137 Ladislav Hanuš, Lužany 5 67
HK0080 Kateřina Přibylová, HK 11 66
HK0113 Alena Sejtková, HK 8 66
HK0164 Václav Vaněk, HK 8 66
HK0031 Hana Chalupová, Kratonohy 5 66
HK0112 Pavlína Sejtková, HK 5 66
HK0087 Jakub Uher, Hořice 5 66
HK0076 František Zolman, Lhota p. L. 5 66
HK0038 Eduard Důbrava, Petrovice 2 66

ČFL (73. – 90. místo)
HK0135 Dana Machačová, HK 11 65
HK0139 Václav Portych, HK 8 64
HK0047 Patrik Tomšík, N. Bydžov 5 64
HK0060 Jakub Pilař, Převýšov 0 64
HK0107 Markéta Pražáková, HK -1 64
HK0094 Petra Galová, Urbanice 11 63
HK0149 Jaroslav Hanuš ml., HK 11 63
HK0091 Jan Štembera, HK 8 63
HK0046 Pavel Vízek, N. Bydžov 8 63
HK0068 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 5 63
HK0027 Bohumil Hladík, N. Bydžov 2 63
HK0180 Nikola Andrysíková, Chýšť 0 63
HK0062 Zdeněk Kříž, Převýšov 8 62
HK0099 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 62
HK0085 František Chvojka ml., Roudnice 8 60
HK0063 Milan Řehák, Libotov 8 60
HK0064 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 5 60
HK0052 Miloslav Kozák, HK -1 60

DIVIZE (91. – 109. místo)
HK0118 Roman Kupka, Polánky 8 59
HK0192 Tomáš Plíštil, HK 8 59
HK0070 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 5 59
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov -1 59
HK0128 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 8 58
HK0166 Vladimír Racek, HK 0 58
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 11 57
HK0018 Vlastimil Gabriel, Vinary 11 57
HK0059 Pavel Pilař st., Převýšov 11 57
HK0039 Jana Šrytrová, Petrovice 8 57
HK0104 Petr Želiezko, HK 8 57
HK0019 Marcel Gabriel, Vinary 5 57
HK0162 Jan Koun, HK 5 57
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 5 57
HK0174 Jan Hanuš ml., HK 2 56
HK0144 Marcela Sehnoutková, HK 2 56
HK0075 Petr Vyleťal, Obědovice -1 56
HK0143 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 8 55
HK0183 Martina Pilařová, Převýšov 2 55

KRAJSKÝ PŘEBOR (110. – 128. místo)
HK0072 František Hnik st., Lužany 8 54
HK0056 Václav Pilař, Převýšov 8 54
HK0004 Kamil Plecháček, V. Koloděje 8 54
HK0077 Lenka Přibylová, HK 8 54
HK0134 Daniel Machač, HK 5 54
HK0182 Kristýna Pilařová, Převýšov 3 54
HK0092 Jitka Štemberová, HK 2 54
HK0058 Václav Pilař, Lovčice -1 54
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany -1 54
HK0045 Libuše Vízková, N. Bydžov -1 54
HK0121 Renata Chladová, Kosičky -4 54
HK0026 Eva Zimová, Sloupno 5 53
HK0126 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 5 52
HK0185 Marie Hanušová, HK 5 52
HK0069 Josef Dvořák, Třebechovice 11 51
HK0024 Martin Šimek, N. Bydžov 5 51
HK0133 Roman Machač, HK 2 51
HK0005 Marie Moníková, Ráby -1 51
HK0131 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 11 49

I. A TŘÍDA (129. – 146. místo)
HK0009 Anna Jiroutová, Slepotice 11 48
HK0057 Pavel Pilař, Převýšov 11 48
HK0028 Lenka Taichmanová, Prasek 11 48
HK0022 Jaroslav Synek, Humburky 8 48
HK0125 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 5 48
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 5 48
HK0032 Lubomír Chalupa, Kratonohy 2 48
HK0157 Monika Žáková, HK 2 48
HK0189 Petr Želiezko ml., HK 2 48
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -1 48
HK0008 Zdena Čermáková, Skřivany -4 48
HK0016 Karel Dušek, Prasek -1 47
HK0130 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 0 46
HK0158 Kamila Žáková, HK 8 45
HK0159 Roman Žák, HK 2 45
HK0007 Petra Bakešová, Pardubice -7 45
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 8 44
HK0097 Simona Křikavová, HK 2 44

I. B TŘÍDA (147. – 162. místo)
HK0082 Michal Přibyl, Borohrádek 11 42
HK0054 Michal Kozák, HK 8 42
HK0083 Karel Přibyl, HK 8 42
HK0034 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 5 42
HK0079 Lenka Michálková, Praha 2 42
HK0029 Martin Taichman, Prasek 2 42
HK0088 Michal Šulc, Černilov 8 41
HK0186 Martina Pelikánová, Převýšov 2 40
HK0084 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 2 40
HK0188 Monika Hádková, HK 2 39
HK0006 Václav Moník, Ráby 2 39
HK0048 Alena Tomšíková, N. Bydžov 2 39
HK0169 Jitka Kvasničková, Puchlovice 0 39
HK0053 Miloslava Kozáková, HK -1 39
HK0181 Vladislava Andrysíková, Převýšov 8 38
HK0015 Ladislava Dušková, Prasek 2 37

OKRESNÍ PŘEBOR (163. – 179. místo)
HK0023 Petr Urban, Chlumec n. C. 11 36
HK0127 Petr Kloz I, Chlumec n. C. 8 36
HK0043 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 6 36
HK0187 Johana Hanušová, HK 5 36
HK0037 Marie Hyršlová, Ohnišťany 5 36
HK0171 Jan Hrdlička, HK 0 36
HK0136 Jaroslava Hanušová, Lužany -4 36
HK0011 Miroslav Országh, Mžany 8 34
HK0040 Kristýna Štayrová, Prasek -6 34
HK0078 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 2 33
HK0098 Petr Solnička, HK 5 32
HK0116 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 2 32
HK0035 Jiří Syřiště, Ohnišťany 0 32
HK0119 Radek Chlad, Kosičky 2 31
HK0120 Michal Chlad, Kosičky 5 30
HK0050 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 5 30
HK0030 Josef Taichman, Prasek 5 30

III. TŘÍDA (180. – 188. místo)
HK0173 Luboš Radoň, Blešno -3 29
HK0081 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 5 27
HK0129 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 5 26
HK0089 Jiří Šulc, Černilov -1 23
HK0184 Anna Hanušová, HK -4 19
HK0172 Jan Radoň, Blešno 0 17
HK0111 Martin Navrátil ml., HK 0 13
HK0051 Marcel Hlavatý, Ohnišťany -4 13
HK0170 Andrea Neumannová, HK 0 12

IV. TŘÍDA (189. – 193. místo)
HK0190 Hana Brubáková, N. Bydžov 0 10
HK0193 Josef Novák, HK 5 5
HK0191 Jožo Móder, N. Bydžov 0 4
HK0176 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 0 4
HK0108 Martin Navrátil st., HK 0 3