Teď před ním stojí další výzva. Jeho tým se v sobotu dopoledne představí na hřišti vedoucího Ústí nad Labem. ,,Uhájit čisté konto bych si samozřejmě moc přál. Čeká nás zřejmě nejtěžší prověrka v dosavadním ročníku. Soupeř je doma silný a dává hodně branek," uvědomuje si strážce hradeckých tyčí.
Že se Ústí hřeje na výsluní druholigové tabulky, ho zase tolik nepřekvapuje. ,,Čekal jsem, že se budou pohybovat v horních patrech. Mají poměrně zkušenou obranu a vpředu šikovné kluky. Na krajích zálohy jsou schopni přejít jeden na jednoho, Smola zase ve středu útoku dokáže udržet míč, z čehož tým hodně těží," jmenuje protivníkovy přednosti.

Ústí doma ztratilo body pouze za bezbrankovou remízu s Varnsdorfem. V minulém kole zvítězilo v Sokolově. Pořádně rozjetí jsou i ,,votroci". Magnet kola tedy slibuje atraktivní podívanou. ,,Chceme navázat na předešlé výkony. Nebude to o bezhlavém útočení. Musíme hrát poctivě dozadu, nějaký gól vždycky dáme," věří zkušený gólman.

V letním přípravném období na sebe oba týmy už narazily. Hradec v bojovném utkání zvítězil 4:2.

,,To vůbec nehraje roli. Oni od té doby udělali velký pokrok. Přesto věřím, že naše úspěšná šňůra bude pokračovat," pravil Lindr.⋌(kp)