Chrudim - Tachov 3:0

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Z našeho pohledu se jednalo o takticky skvěle zvládnuté utkání, protože jsme nejofenzivnější tým jarní části prakticky nepustili do žádných šancí. Naopak, třikrát jsme udeřili. Po první půli jsme vedli o gól, hra se hodně přelévala nahoru a dolů, zkrátka utkání bylo otevřené. Ve druhém poločase jsme přidali druhý gól a domnívám se, že tím jsme soupeře definitivně zlomili. V sobotu nás doma čeká nelehký soupeř z Králova Dvora."

Štěchovice - Olympia Hradec 1:2

Miloš Sazima, trenér Olympie Hradec Králové: „Jako první jsme inkasovali, takže jsme znovu museli dotahovat náskok soupeře. Ještě do přestávky se nám však podařilo vyrovnat díky Juklovi, který se prosadil po rohovém kopu. Zkraje druhé půle stejný hráč parádně proměnil přímý volný kop. V závěru jsme vítězství udrželi a připsali si důležité tři body."

Benátky n. J. - Převýšov 0:0, pen. 4:2

Tomáš Hrabík, trenér Převýšova: „Utkání v Benátkách nad Jizerou nemůžeme hodnotit jako povedené, jelikož jsme chtěli získat více než jeden bod, ale bohužel nám chyběla větší kvalita ve finální fázi. Domácí poctivě bránili a my jsme je jen těžko překonávali. Nezbývá nám nic jiného, než se kvalitně připravit na zbylé zápasy v soutěži a pokusit se ještě vyválčit nějaké body."