Juniorská liga: FC Hradec Králové – Slovácko 1:1 (0:1). Branky: 83. Pago – 2. Trajtel. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 0:2. Diváci: 105. Hradec: Zavřel – Zezula, Krčál, Novák, Soukup – Langr (62. Zorvan), Vobejda, Sixta, Breda (73. Pago) – Bláha (54. Týfa), Zec. Slovácko: Fryšták – Malý, Břečka, Machač, Bartoš – Prajza, Svízela, Kolínek, Fojtášek (89. Jibril) – Holek, Trajtel (80. Groulík).

Domácí dostali hned v úvodu studenou sprchu, neboť již ve 2. min. se hosté ujali vedení. Mezi dva hradecké obránce si naběhl Trajtel a krásnou střelou do šibenice rozvlnil síť Zavřelovy svatyně. Ačkoliv Slovácko nebylo favoritem, v následné pasáži bylo „votrokům" více než vyrovnaným protivníkem. Hosté svého soupeře perfektně napadali, což způsobovalo Hradci potíže.

Na straně Východočechů se do dvou zajímavých šancí dostali Sixta a Zec, jenže jejich koncovka byla nepřesná. Po zbytek poločasu se „votroci" dostávali k blízkosti Fryšťáka jen těžce, a tak gólmana Slovácka moc práce neměl.

Druhý poločas pokračoval ve šlépějích toho prvního. Hosté poctivým a bojovným výkonem drželi slibný náskok a už to vypadalo, že si odvezou cenné tři body. Domácí však zamíchali se sestavou a zablýskalo se na lepší časy. Nejprve náznaky větších šancí gólem neskončily. Udeřilo až v 83. minutě, kdy si střídající Pago naskočil na rohový kop a hlavou vyrovnal. Hradečtí byli najednou politi živou vodou a chtěli strhnout vítězství na svoji stranu. Ze závěrečného tlaku však už nic nevytěžili, a tak se body dělily.

Jaroslav Veselý, trenér FC Hradec: „Utkání se pro nás nevyvíjelo moc dobře, neboť hned ve 2. minutě jsme z první vážnější akce soupeře inkasovali. Poté byla hra vyrovnaná se změnami vývojů a rytmů, kdy každý chvilku tahal pilku. Záleželo vždy na tom, kdo udělal více chyb v přechodové fázi. Přesto si myslím, že jsme byli o něco málo lepší a zaslouženě jsme vyrovnali. Mohli jsme i skóre obrátit, ale to bychom museli proměnit šance, které jsme si vytvořili. Remíza je asi spravedlivá. Domnívám se, že se na nás trošku projevil náročný program a působili jsme lehce unaveným dojmem. I proto chválím kluky, že do poslední minuty bojovali nejen o remízu, ale i o vítězství."