O víkendu se rozběhne nový ročník fotbalové CK Votrok IV. třídy B mužů. V této soutěži se představí osm účastníků a bude se hrát čtyřkolově. Během podzimní části se odehraje porce patnácti kol.

1. kolo – 8. až 9. srpna v 17 hodin: SK Klamoš – FK Lužec nad Cidlinou (NE), FC Spartak Kobylice B – Sokol Myštěves B (NE), Sokol Smidary-Červeněves B – TJ Sokol Nepolisy B (SO), SK Převýšov B – SK Čechie Hlušice B (NE 14.30).

2. kolo – 15. až 16. srpna v 17 hodin: Lužec nad Cidlinou – Hlušice B (SO), Nepolisy B – Převýšov B (SO), Myštěves B – Červeněves B (NE), SK Klamoš – Kobylice B (NE).

3. kolo – 22. až 23. srpna v 17 hodin: Kobylice B – Lužec nad Cidlinou (NE), Červeněves B – SK Klamoš (NE), Převýšov B – Myštěves B (NE 14.30), Hlušice B – Nepolisy B (SO).

4. kolo – 29. až 30. srpna v 17 hodin: Lužec – Nepolisy B (SO), Myštěves B – Hlušice B (NE), Klamoš – Převýšov B (NE), Kobylice B – Červeněves B (NE).

5. kolo – 5. až 6. září v 17 hodin: Červeněves B – Lužec nad Cidlinou (SO), Převýšov B – Kobylice B (NE 14.30), Hlušice B – Klamoš (NE), Sokol Nepolisy B – Sokol Myštěves B (NE).

6. kolo – 12. až 13. září v 17 hodin: Lužec – Myštěves B (SO), Klamoš – Nepolisy B (NE), Kobylice B – Hlušice B (NE), Červeněves B – Převýšov B (SO).

7. kolo – 19. až 20. září v 16.30 hodin: Převýšov B – Lužec nad Cidlinou (NE 14.30), Hlušice B – Červeněves B (NE), Nepolisy B – Spartak Kobylice B (NE), Myštěves B – SK Klamoš (SO).

8. kolo – 26. až 27. září v 16.30 hodin: Lužec nad Cidlinou – SK Klamoš (SO), Myštěves B – Kobylice B (NE), Nepolisy B – Červeněves B (NE), Čechie Hlušice B – Převýšov B (NE).

9. kolo – 3. až 4. října v 16 hodin: Hlušice B – Lužec nad Cidlinou (NE), Převýšov B – Nepolisy B (NE 14.30), Červeněves B – Myštěves B (NE), Kobylice B – Klamoš (NE).

10. kolo – 10. až 11. října v 16 hodin: Lužec nad Cidlinou – Kobylice B (SO), SK Klamoš – Červeněves B (NE), Sokol Myštěves B – Převýšov B (SO), Nepolisy B – Hlušice B (NE).

11. kolo – 17. až 18. října v 15.30 hodin: Nepolisy B – Lužec nad Cidlinou (SO), Hlušice B – Myštěves B (NE), Převýšov B – Klamoš (NE 14.30), Červeněves B – Kobylice B (NE).

12. kolo – 24. až 25. října ve 14.30 hodin: Lužec nad Cidlinou – Červeněves B (SO), Kobylice B – Převýšov B (NE), Klamoš – Hlušice B (NE), Myštěves B – Nepolisy B (NE).

15. kolo – středa 28. října ve 14 hodin: Klamoš – Lužec nad Cidlinou, Kobylice B – Myštěves B, Červeněves B – Nepolisy B, Převýšov B – Hlušice B.

13. kolo – 31. října až 1. listopadu ve 14 hodin: Myštěves B – Lužec nad Cidlinou (SO), Nepolisy B – Klamoš (NE), Hlušice B – Kobylice B (NE), Převýšov B – Červeněves B (NE).

14. kolo – 7. až 8. listopadu ve 14 hodin: Lužec nad Cidlinou – Převýšov B (SO), Červeněves B – Hlušice B (NE), Kobylice B – Nepolisy B (NE), SK Klamoš – Myštěves B (NE).

Lubomír Douděra