Libčany – Slavia Hradec 1:1

Miloš Koblížek, trenér Libčan: „Zápas nesl všechny znaky konce podzimu. Bylo špatné počasí a hrálo se na horším terénu. Už ve čtvrté minutě byl stav 1:1, obrany na obou stranách ještě spaly. Zbytek zápasu, který svojí úrovní připomínal spíše okresní než krajský přebor, byl až na malé výjimky nudný. Obě mužstva zahodila po jedné stoprocentní šanci a to bylo v podstatě vše, tudíž se zrodila spravedlivá remíza. Děkuji hráčům a celým Libčanům za podzim, s nímž panuje spokojenost."

Josef Pleskot, trenér Slavie Hradec: „Do utkání jsme vstoupili nekoncentrovaně a už ve třetí minutě jsme domácím darovali vedoucí gól. Naštěstí se nám brzy podařilo po vyšachování domácí obrany Dernerem vyrovnat. Zbytek prvního poločasu se odehrál prakticky ve středu hřiště bez vážnějších šancí. Po změně stran jsme měli optickou převahu. Myslím si, že jsme byli lepším týmem. Bohužel Derner s Hlouškem v dobrých pozicích netrefili prázdnou branku. I Libčany si vytvořily několik slibných příležitostí, ale bez efektu. V závěrečné desetiminutovce jsme domácí celek doslova sevřeli na jeho polovinu. Největší příležitost měl pět minut před koncem Hutla, jenž postupoval sám na branku, ve vápně byl sražen, ale sudí Martínek penaltu neodpískal a daroval domácím bod. Z tohoto pohledu jsem hodně zklamaný, neboť výsledek se má odehrát na hřišti a ne být v rukou rozhodčích."

Nový Bydžov B – Broumov 3:1

Martin Firbacher, trenér Nového Bydžova B: „V prvním poločase byl mladý broumovský tým pohyblivější a zaslouženě se ujal vedení. Do druhé půle jsme změnili rozestavení a naši převahu jsme zaslouženě korunovali třemi brankami v rozmezí dvanácti minut. Další šance jsme ještě nedali. Za druhý poločas chválím celý tým, v němž vynikli Šorm, Labík a Matěj Vincour."   (js, pt)