Libřice - Nové Město 6:1

Domácí po celý zápas kontrolovali hru. Fakta - branky: Dan. Pleskot 2, Říha, Ličman, Hlušička, Kovačevitý z pen. - Maček, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, diváci: 40, rozhodčí Koza z Hradce. Libřice: Kosina - Mildner, Štrajt, Handl, Javůrek (80. Vošvrda) - Říha (68. Marek), Kovačevitý, Kotland - Plíška (30. Hlušička), Ličman, Dan. Pleskot. Nové Město: Vaníček (46. Bergl) - Kopřiva, Sejkora, P. Midloch, M. Midloch - Krnáč, Čepelák, Labík, Hajský - Maček, Bastin.

Malš. Lhota - Lovčice 1:0

V utkání dobré úrovně domácí zaslouženě zvítězili. Fakta - branka: 10. Filipi, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 40, rozhodčí Feichtinger ze Solnice. Malšova Lhota: Jezdinský - Rücker, Scháněl (40. Křičenský, 80. Hladík), Ďurech, Moder - Sedliský, Hochmann, Královský, Baják - Marek, Filipi. Lovčice: Appl - Drozen, Havlíček, Pšenička, O. Koubek - Chára, Volejník, Kupka, Suchochleb - Hála (46. Kafka), Morávek (46. D. Koubek).

Kosičky B - Černilov B 2:2

Zasloužená dělba bodů. Fakta - branky: Pšenička, Volf z pen. - Jukl, Hrubý, ŽK 1:0, ČK 0:1 (Slezák), PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 50, rozhodčí Kukla ze Zadražan. Kosičky B: Hanuš - Sajkršmíd, Špás, Hron, Volf - Šmidrkal (35. Midloch), Schovanec (70. Dusbaba), Samek - Pšenička, Volejník, Novák. Černilov B: Maléř - Hlína, Holeček, Slezák, Schwarzer - Veselovský, Hofman, Imlauf (80. Voltr) - Jukl, Fibiger, Hrubý.

Dolany - Skřivany 3:2

Štastná výhra Dolan. Fakta: branky: Duben, Růta, Pádr - Staněk 2, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 30, rozhodčí Jirka ze Stěžer. Dolany: Kubásek - Vondra, Kořínek, Cejnar, Měšťan - Růta, Hofman (46. Syrovátka), Pádr, Záliš - Novotný (85. Nepokoj), Duben. Skřivany: Emanovský - Smutný, Staněk, Pekárek, Pulec - Pošík, Bužík, Vlach, Horák - Šustr, Brož.

Lhota p. L. B - Dobřenice 0:1

Domácí byli celý zápas lepší, ale hosté skórovali z ojedinělé akce. Fakta - branka: O. Špalek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 30, rozhodčí Doubrava z Hradce. Lhota p. L. B: Zirnsák - Plachý, Mádlo, Hynek, Pultar - Vodička (80. Skřivan), Kubát, Švarc, Jiruška - Margolien, Peroutka. Dobřenice: Brož - Vrchota, Moravec, O. Špalek, Rohlík (89. Hanuš) - Císař (84. M. Špalek), Vondřejc, Pavelka, Štajer - Plíšek (59. Chlapek), Klempíř.

Kobylice B - Prasek 3:0

Před bouřlivou diváckou kulisou se hrál výborný fotbal. Fakta - branky: 19. Drábek, 50. M. Ornst, 87. Štefan z pen., ŽK 2:3, ČK 1:0 (80. P. Khol), PK 1:1 (83. hostující V. Bret nedal), poločas 1:0, diváci: 350, rozhodčí Částka z Hradce. Kobylice B: Gall - M. Khol, T. Ornst, Vávra, Drábek (46. Knytl) - Dvořák, P. Khol, M. Ornst - Němec, Petráček, Klimt (56. Štefan). Prasek: Holý - Purma, R. Svatoň, Pražák, Šedivý (82. Klouzek) - M. Brett, Štayr, Soukup - Hrubeš (62. Myška), M. Svatoň, V. Brett.

Předměřice B - Sendražice 2:0.

V sousedském derby se nakonec radovali domácí. Fakta - branky: Neppl 2, ŽK 0:1, poločas 1:0,diváci: 150, rozhodčí Kohoutek z OFS Rychnov. Předměřice B: Petráček - Hronek, Bartoněk (79. Modrý), Mareš, P. Jiroušek - Lejp, Neppl, P. Strakatý, Zapletal (68. M. Strakatý) - Voborník (60. Ložek), Dostál. Sendražice: Veselý - Procházka, Hošek, Černý, Sobolík (85. Kocián) - Koval, Lekeš, Šmolka (81. Hanuš), Pejcha - Hlavatý, Hopko(65. Charous).

1. Předměřice B 7 2 0 25: 4 ⋌23
2. Malš.Lhota 6 2 1 22:11 ⋌20
3. Prasek 6 1 2 22: 9 ⋌19
4. Libřice 6 0 3 26:11 ⋌ 18
5. Lovčice 5 2 2 24:14 ⋌ 17
6. Kobylice B 4 3 2 18:16 ⋌15
7. Černilov B; 3 3 3 14:19 ⋌12
8. Sendražice 2 3 4 17:20 ⋌9