Hořiněves - Kobylice B 5:1

 Domácí sehráli dobré utkání a po výborném výkonu získali tři body. Fakta - branky: Komárek 3 (1 z pen.), Hlavatý, Borůvka - P. Novotný z pen., ŽK 1:2, ČK 1:0 (Komárek), PK 1:1, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí Krejska z České Skalice. Hořiněves: Cudlín - Navrátil, Fejk, Koza, Satranský - Andrejsek (70. Gorol), Borůvka, Kaplan, Komárek - Hajtman (65. Paradi), Hlavatý (80. Makarov). Kobylice B: Suchánek - Šenk, Kubišta, Tuhý, Havlíček - Holešovský. Khol, Štěpán (70. T. Novotný), P. Novotný - Nový (80. Drábek), Kafka.

Skřivany - Kosičky B 0:2

Hosté byli po většinu utkání lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili. Fakta - branky: 44. Volejník, 85. Pšenička, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Markvart z Hradce. Skřivany: M. Pekárek - Zálabský (73. Komárek), Žďárský, Pulec, Žalman – Horák, Khelil (30. J. Pekárek), Bužík, Kubík (60. Půš) - Tichý, Brož. Kosičky B: Hanuš - Hron, L. Špás, Sajkršmíd (64. Midloch), Dusbaba (52. D. Špás) - Volf, Mach, Samek (46. Pšenička), Schovanec - Hylský,Volejník.

Lhota p. L. B - Červeněves 0:0

V pěkném utkání oba týmy trefovaly tyče, a tak se rozešly bezbrankovou plichtou. Fakta - ŽK 3:0, ČK 1:0 (Mádlo za 2. ŽK), PK 0:0, diváci: 40,rozhodčí R. Tlustý z Hlušic. Lhota p. L. B: Saidl - Vodička, Mádlo, Kučera, Hynek - Kubát (75. Čížek), Pavlis, Nývlt, Tačner (70. Skřivan) - Margolien (85. Mencák), Peroutka. Červeněves: Duha - Janáček, Albrecht, Myška, Smutný - Vrabec, Janeček, Gorel, Martinič- Rohlíček, Vantura.

Malšova Lhota - Černilov B 0:0

V utkání dobré úrovně měli domácí mírnou převahu, ale vytvořené brankové příležitosti nevyužili. Fakta - ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 35, rozhodčí Kincl z Neznášova. Malšova Lhota: Křičenský - Slivka (75. Hošek), Hladík (46. Rücker), Ďurech, Scháněl - Hochmann, Moder, Mulač, Baják - Kotlant, Filipi. Černilov B: Fiedler - Souček, Králík, Tykva, Šolc (83. Havlas) - Urban, Hypš, Matějka, Veselovský - Jukl (82. Maléř), Schwarzer.

Nové Město - Dobřenice 1:1

Vyrovnaný zápas skončil dělbou bodů, když hosté neproměnili pokutový kop. Fakta - branky: M. Midloch - Klempíř, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:1 , poločas 0:0, diváci: 50, rozhodčí Blažek z Hradce. Nové Město: Vlk - Kopřiva, Sejkora, P. Midloch (79. B. Midloch), M. Midloch - Krnáč, Čepelák, Morávek - R. Midloch, Šťastný, Bendásek (65. Steklý). Dobřenice: Brož - Rohlík, Moravec, Hanuš, Knížek - Císař, Drápal, Klempíř - Štajer, Pavelka, Plíšek.

Předměřice B - Kunčice B 2:2

Velmi kvalitní utkání, ve kterém domácí byli lepší v 1. poločase, zatímco hosté po změně stran měli výraznou převahu. Nakonec rezerva Předměřic šťastně vyrovnala 2 minuty před koncem. Fakta - branky: Voborník 2 - Kneifel, Kvasnička z pen., ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Doubrava z Hradce. Předměřice B: Petráček - Polák (85. Vacek), Strakatý, Lejp, Hopko - Frýda (65. Jiroušek), Voborník, Nosek, Dostál - Pekáč, Kořínek (60. Šťastný). Kunčice B: Šanda - Matoušek, Kvasnička, Mihl, Kneifel - Pavlíček, Málek, Hrubý, Vítek - Čáslavský (85. Hornych), Jaroš.

Dolany - Libřice 1:5

V první půli šli do vedení domácí po pěkné hlavičce Bedleka. Závěr zápasu ale Dolanští nezvládli a hned pětkrát inkasovali. Fakta - branky: Bedlek - Plíška 2, Dan. Pleskot 2, Říha, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:0, diváci: 56, rozhodčí Jirka ze Stěžer. Dolany: Martínek - Vondra, Brož, Kořínek, Cejnar - Růta (80. Měšťan), Bedlek (75. Záliš), Pádr, Hofman (53. Jalovičár) - Novotný, Duben. Libřice: Kosina - Handl, Štrajt, J. Pleskot (61. Javůrek), Novák - Hlušička, Kovačevitý, Kotland (70. Říha), Gajdoš - Ličman (46. Plíška), Dan. Pleskot.⋌