Zápasy 25. kola pokračoval okresní fotbalový přebor. Velichovky rozstřílely chlumeckou rezervu a tým Myštěvsi si připsal tři body s Probluzí. Z dalších týmů ohrožených sestupem Stěžery vysoko zvítězily nad Lovčicemi a Nepolisy vyhrály v Orlické Kotlině. Starý Bydžov jasně přehrál Třebeš, Třebechovice zdolaly Smiřice a hradecká Lokálka si otevřela střelnici s Kobylicemi. Dvě kola před koncem si po více než 25 letech zajistila postup do 1. B třídy hradecká Lokomotiva. Na chvostu Lovčice ztrácejí na předposlední Nepolisy už čtyři body.

Třebechovice - Smiřice 2:0

V nervózním zápase spravedlivě zvítězili domácí, když ještě neproměnili dalších pět vyložených šancí. U Třebechovic kromě obvyklých tahounů (R. Kyral a V. Krejčí) výborně zahráli Filip s Pavelkou. Podržel je i brankář Kvapil, který za stavu 2:0 zneškodnil šanci Hrušky. Fakta - branky: Vích, M. Kouba st., ŽK 4:4, ČK 1:1 (Vích - Šubjak), PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 120, rozhodčí Dostál z Hradce (Fajfr z Černožic a J. Pavelka z Třebechovic). Třebechovice: Kvapil - Filip, P. Krejčí, Vích, M. Kouba ml. - Morvai (70. Horák), V. Krejčí, R. Kyral, Pavelka - Polák, M. Kouba st. (30. Schüller, 80. J. Kyral). Smiřice: Hofman - Matějček, Kotrba (55. Fof), Janeček, Koza - Zapadlo, Tokár, Koutník, Bohatý - Hruška, Šubjak.
Starý Bydžov - Třebeš 4:1
Po výborném výkonu zejména v prvním poločase domácí svého soupeře zaslouženě přehráli, čímž přerušili dlouhou sérii Třebše bez porážky. Fakta - branky: 5. Ondráček, 19. Drobný, 66. Lechmann, 90. + 2. Semerák - 79. Burian z pen., ŽK 4:2, ČK 1:0 (70. Bark), PK 0:1, poločas 2:0, diváci: 55, rozhodčí Hruška z Hradce (M. Novotný z N. Bydžova a Svěcený ze Starého Bydžova). Starý Bydžov: Šula - Daxner, Roubal, Štoček (71. Bradna), Kutík -Semerák, Šenk, Drobný, Ondráček - Bark, Lechmann. Třebeš: Menšl - Malina, Štěrba, Machek, Vácha (46. Obst) - Kobrle, Haškovec, Munzar, Bezvoda (71. Hruška) - Burian, Veis.

Slavia Hradec - Nepolisy 2:5

Hosté po celé utkání nepostrádali touhu po vítězství a nakonec k němu přesvědčivě dokráčeli. Fakta - branky: 30. Slavíček, 62. Lán - 15. a 51. T. Hanuš, 48. Zámečník, 55. Chaloupka, 79. Líhan, ŽK 2:2, ČK 1:0 (80. Pokorný), PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 40, rozhodčí Ryšavý z Hradce (Lavrenčíková z Rokytnice v Orlických horách a Lněnička z Černilova). Slavia Hradec: M. Dujsík - Klicnar, Bureš (25. Lukačišin), Vaněk, Čerchan - Kašpar, Drapák, Slavíček (80. M. Krempa) - Lán, Hutla, Pokorný. Nepolisy: Kysilka - Zámečník, Doležal, P. Hanuš, Marek - D. Šustr (63. Mušek), T. Hanuš, Chaloupka - Schmidt, Spejchal, Líhan (85. M. Šustr).
Stěžery - Lovčice 4:0
Velice pohledné utkání s převahou domácích hráčů, o čemž svědčí i dosažený výsledek. Fakta - branky: Schmidt, Zoubek, David, Jelínek, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:1 (hosté nedali), poločas 2:0, diváci: 80, rozhodčí Jedlinský (Charvát a Fišer z OFS Rychnov). Stěžery: Strejcius - Zoubek, Klouček (70. Široký), Mareš (80. Tuček), Zeman - Schmidt, Jelínek (70. Kopecký), Kudrna - Vácha, Bartoněk, David. Lovčice: Appl – Pavlásek (70. O. Volejník), M. Havlíček, J. Havlíček, Pšenička - O. Koubek, D. Koubek (77. Hála), Kupka - L. Volejník (50. Dašek), Myška, Pilař.

Velichovky - Chlumec B 7:3

Domácí byli po celé utkání jasně lepším celkem, což dokázali brankově vyjádřit. Fakta - branky: 7., 52., 60. Jelínek, 18. a 79. Petráček, 57. Hornych, 72. Bém - 45. Borůvka, 60. a 80. Černík, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 100, rozhodčí Částka z Hradce (Štancl a Hofman z Velichovek). Velichovky: Munzar - Hořínek, Tokár, Šolc, Hornych - Šubrt, Hrobský, Šedivec (18. Kroupa) - Bém, Petráček, Jelínek. Chlumec B/Klamoš: Stejskal - Staněk, Appl, Volný, Černík - Jelínek, Kloz, Jerie - Hanzl, Koliáš (63. Kubíček), Borůvka.

Myštěves - Probluz 5:2

Po bojovném výkonu domácích si hosté odvezli pětibrankový příděl, když se po zranění blýskl hattrickem Libor Ryba. Fakta - branky: Lib. Ryba 3, Vik z pen., Hájek - Machaň, Boniš, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 50, rozhodčí Zavázal (Doubrava z Hradce a Stránský z N. Města n. C.). Myštěves: Nožíř - Vobořil, Bednář, Vik, Draštík - Luk. Ryba, Lib. Ryba, Bielčik, Vlček - Hájek (80. Petráček), Kopuletý (84. Kužela). Probluz: Antal - Sadílek, Brambora, Pánek, Kučera - Dresler (46. Rejvold), Boniš, Ziegler (65. Hlávka), R. Brzek (75. Kalhous) - Machaň, Záruba.

Loko Hradec - Kobylice 6:0

V poklidném utkání Lokomotiva profesorským výkonem nastřílela soupeři půltucet gólů. Po zápase tak mohla slavit postup do I. B třídy. Fakta - branky: Svatoň 2, Ševčík 2 (1 z pen.), Rajnoch, Vodák, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:1 (hosté nedali), poločas 3:0, diváci: 120, rozhodčí Krejska z České Skalice (Krucký z Hradce a Komárek z Plotišť). Lokomotiva Hradec: Beránek - Kittler, Tomek, Svatoň, Plecháček (65. Šimek) -Šimerda, Vodák, Rajnoch, Navrátil (46. Šubrt) - Ševčík, Tuček (55. Schejbal). Kobylice: Gall - M. Ornst, Petráček, M. Pozler, L. Novotný - Knytl, Veselý, Fof, Dúcký - F. Dvořák (46. Němec, 80. P. Novotný), Klapka (46. P. Dvořák).