Do konce soutěže zbývají čtyři kola. Jaké jsou tedy vyhlídky jednotlivých celků? Převýšov si celkem v poklidu udržuje čtyřbodový náskok před rivalem z Nového Bydžova. Závěrečný los mu jde také na ruku. Parta trenéra Bohuslava Pilného přivítá v dalším kole Rychnov, poté jede do Milíčevsi a v předposledním utkání hostí na domácím stadionu Kostelec.

Jejich pronásledovatelé z Bydžova však pevně doufají, že lídr alespoň jednou zaváhá. Pokud by se tak opravdu stalo a svěřenci Vladimíra Blažeje by zvládli tři předchozí utkání (ve Lhotě pod Libčany, doma s Českou Skalicí a v Kostelci), došlo by k velmi pikantnímu střetu v závěrečném kole. Bydžov totiž hraje v Převýšově. A zápas o všechno by byl pravým vyvrcholením přeboru.

O sestupujícím také není zdaleka rozhodnuto. Olympia má k dobru dva body před Libčany. Ale horší rozlosování v závěru. Jede třikrát na cizí hřiště (Broumov, Česká Skalice, Doudleby) a doma hostí pouze Lhotu pod Libčany. Naopak Libčany končí dvakrát v domácím prostředí (Milíčeves, Nová Paka) a před tím se pojedou porvat o body do Přepych a Rychnova.