Šest sobotních duelů přineslo brankovou přestřelku mezi hradeckou Lokálkou a Velichovkami, tým Chlumec B/Klamoš těsně zdolal Starý Bydžov a Nepolisy remizovaly s Třebší. Třebechovice si otevřely střelnici v Lovčicích, pro těsnou prohru si zajely Smiřice do Myštěvse a Kobylice o tři góly zvítězily nad Stěžerami.

V nedělním zápase Probluz vers. Slavia Hradec vyhráli domácé o tři góly. Radost z postupu panuje již několik kol v Plotištích na Lokálce, kde po sobotním duelu převzali hráči OFS pohár za vítězství v soutěži. Naopak smutek ze sestupu je po 14 letech v Lovčicích.

Lovčice - Třebechovice 1:8

V 1. poločase se dlouho hrál pohledný fotbal se šancemi na obou stranách. Druhá půle se domácím vůbec nepovedla, její závěr zcela vypustili, a tak velmi dobře hrající hosté jim v derniéře v okresním přeboru (po čtrnácti letech) uštědřili krutou porážku. Fakta - branky: Kafka - R. Kyral 3, Polák 2 (1 z pen.), Filip 2, Kouba st., ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:2 (nedal P. Pavelka), poločas 0:2, diváci: 50, rozhodčí Štancl (Doubrava z Hradce a Hubený z Lovčic). Lovčice: Vaníček - Pšenička, Drozen (60. Bendák), D. Koubek, O. Koubek - P. Chára, L. Volejník (80. Mojko), T. Volejník (46. M. Chára), Kupka - Kafka, Pilař. Třebechovice: Kvapil - Morvai (72. J. Kyral), Vích, P. Krejčí, Kouba ml. (80. P. Pavelka) - Kouba st., V. Krejčí, Schüller (59. Filip), J. Pavelka - Polák, R. Kyral.

Myštěves - Smiřice 3:2

Zasloužené vítězství domácích, kteří ještě spoustu dalších šancí neproměnili. Fakta - branky: Bielčik 2, Hájek - Melichárek, Čížek, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Vízek z N. Bydžova (Kukla ze Zadražan a Bečvář z Třebovětic). Myštěves: Kukla - Vobořil (69. Vik), Bednář, Kopuletý (60. Vlček), Draštík - Luk. Ryba, Lib. Ryba, Bielčik, Petráček - Hájek (69. Matějka), Saksl. Smiřice: Matějček - Mochan, Melichárek, Šurin, Koza - Zapadlo, Vrabec, Koutník - Černý, Čížek, Holman.

Lokomotiva Hradec - Velichovky 7:3

Po bezstarostném výkonu i průběhu si domácí, kteří se po 26 letech vracejí do 1. B třídy, s chutí zastříleli. Bezprostředně po zápase převzala Lokálka pohár OFS za vítězství v soutěži. Fakta - branky: Rajnoch 2, Šimerda 2, Tuček 2, Šubrt - Petráček 2, vlastní, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:2, diváci: 50, rozhodčí Průša (Nedvídek a Slezák z OFS Rychnov). Lok. Hradec: Beránek - Šimek, Chlumecký, Kittler, Paštika - Šubrt, Rajnoch, Vodák, Šimerda - Tuček, Svatoň (46. Schejbal). Velichovky: Hasník - Hořínek, Tokár, Šolc, Hornych - Hiesl, Kroupa, Hrobský (65. Kašpárek), Bém - Petráček, Balda.

Kobylice - Stěžery 3:0

Domácí tým se prosadil až ve 2. poločase, když ještě spoustu dobrých střeleckých příležitostí během utkání zahodil, ale vítězství mu patřilo právem. Fakta - branky: 50. F. Dvořák, 55. Němec, 90. Havlíček, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 70, rozhodčí Zavázal (Papík z Hradce a Růža z Urbanic). Kobylice: Soldán - Pozler, M. Khol, Tuhý (82. P. Khol), Klapka - F. Dvořák, Dúcký, Němec (69. Havlíček) - Knytl, P. Dvořák, Šenk. Stěžery: Zákravský - Ježek, Klouček, Tuček, Zoubek - Hátle (67. Veverka), Potočný, Kudrna - Široký, Bartoněk (55. Turnovský), David.

Chlumec B - Starý Bydžov 1:0

Vyrovnané, nepříliš pohledné utkání rozhodla jediná trefa do černého pro domácí. Fakta - branka: Borůvka, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Dostál (Ryšavý z Hradce a Miške z Klamoše). Chlumec B: Koliáš J. - Černík, Volný, Staňo, Konvalina (70. Hanuš) - Kloz, Jerie, Rusín T., Appl - Borůvka, Škrha. Starý Bydžov: Šula - Daxner, Roubal, Bark, Kutík - Trejbal, Šenk, Drobný, Ondráček - Svěcený, Lechmann.

Nepolisy - Třebeš 2:2

Neproměňování šancí v 1. poločase stálo domácí zasloužené vítězství, když remízu zachraňovali až v samém závěru. Fakta - branky: 25. z pen. a 90. T. Hanuš - 52. Holas, 68. Haškovec, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí R. Tlustý z Hlušic (Dostál a Markvart z Hradce). Nepolisy: Kysilka - Marek, Doležal, P. Hanuš, D. Šustr (46. M. Šustr) - Hudec, T. Hanuš, Chaloupka, Schmidt - Spejchal, Mušek. Třebeš: Menšl - Hovorka, Štěrba, Machek, J. Matějka - Veis, Haškovec, Malina, Pražák (73. J. Matějka) - Došek (66. Chýlek), Holas (73. Kujal).

Probluz - Slavia Hradec 4:1

Domácím se vydařil první poločas, když Boniš vymetl ze 40 metrů šibenici. Ve druhém poločase pojistil vítězství Kučera. Fakta - branky: Boniš 2, Brzek, Kučera – Hutla. ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí Krejska z České Skalice (Novák z Hradce a Andrejsek z Hořiněvsi). Probluz: Antal – Sedílek, Brambora, Rejvold, Kučera – Dresler, Boniš, Ziegler – Kalhous, Macháň, Brzec. Slavia Hradec: M. Dujsík (46. Nekvapil) – Lukačišin, Bureš, Krempa, Čejchan – Kašpar, Nykodym, Mukařovský, Lan – Hutla, Chobotský.