V pátek byl představen na aktivu Okresního fotbalového svazu Hradec Králové. Přihlásit se mohou všechny týmy od nejnižších soutěží po okresní přebor.
Na Královéhradecku je tedy projekt určen pro mužstva IV. a III. okresní třídy.

Gambrinus se tak stává partnerem okresních klubů. „Fotbal není jen Gambrinus liga a reprezentace. Je to fenomén, hrají ho statisíce nadšenců po celé republice. Podpoříme je v jejich vášni a nabídneme jim nevšední fotbalové zážitky,“ říká Jiří Rákosník, manažer Gambrinusu.

Každý klub účastnící se projektu získává automaticky kompletní sadu dresů a čerpá další výhody členství. Zapojit se může i do nadstavbové části projektu. Nejlépe hodnocené celky se mohou těšit na jedinečné sportovní zážitky. Vítěz si zahraje modelový zápas s FC Hradec Králové či jiným prvoligovým týmem. Jednou z cen je i trénink regionálního mužstva vedený koučem prvoligového celku. Další úspěšné týmy z této soutěže dostanou permanentky na zápasy Hradce v Gambrinus lize a vyhrají návštěvu klubu spojenou se sledováním zápasu.

„Vracíme se ke kořenům. Fotbal je celonárodní sport a především zábava. Pro úroveň, kde probíhá projekt, to platí dvojnásob. Těší mě také přirozené propojení s Gambrinus ligou,“ uvedl Ivan Hašek, předseda Českomoravského fotbalového svazu, který předá osobně pohár absolutnímu vítězi. „Věřím, že to bude lákavé. Já už taky hraji pro radost, ale nesplňuji kritéria, protože v Chabrech kopu I. třídu a sestupovat se mi nechce,“ dodal s úsměvem manažer národního týmu Vladimír Šmicer.

Informace o projektu, aktuální pořadí v soutěži, fotografie a videa najdete na webových stránkách projektu: www.kopemezafotbal.cz.

Pro informace a přihlášky kontaktujte: Tomáš Macalík, e-mail: tomas.macalik@concept–one.cz, tel. 724 609 989.