Olympia Hradec  –  Slavia Hradec  6:2

Fakta – branky: 14., 25. a 40. Korba, 5. Kopřiva, 86. Trnka, 87. Bělka – 59. Veselý, 75. Šolc. Rozhodčí: Průcha (Nový Bydžov). ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 4:0. Olympia Hradec Králové: Moník – Hůlka, Sikora, Pavlů, Haupt (89. Bárta) – Kopřiva, Mařas (20. T. Matějka), Chromek, Hruška (10. Vejchoda) – Korba (75. Bělka), Karanský (55. Trnka). Slavia Hradec Králové: Mašek – Erber (50. Horák), Krempa, Šolc, Baťka – Brázda, Hloušek, Lán, Veselý – Musil (78. Derner), Linhart.

Pozn.: Zápas bude mít dohru u zeleného stolu. Domácí stejně jako rozhodčí pochybili a na trávník pustili pátého střídajícího hráče (jsou povolena jen čtyři střídání). Případ bude ve čtvrtek řešit KFS. Olympii hrozí kontumace výsledku.

Libčany  –  Kratonohy  0:0

Fakta – rozhodčí: Petr Vítek (Nové Město nad Metují). ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (29. Sýkora). Diváci: 250. Libčany: Tošovský – E. Novotný, Sýkora, Homoláč, Friedl – Řehounek (33. Kocián), Černý, Ujec (88. Mádlo), Jedlička – Klouda (90. Adlaf), Jiřík. Kratonohy: Dvořák – Bořke (80. Mikolanda), Klement, Král, Dušek – Hamák, Hrůša, Franc, Veverka (88. Štěpánek) – Nun (62. Dostál), Fidra.

Chlumec nad Cidlinou  –  Lázně Bělohrad  3:5

Fakta – branky: 10. a 46. Hanuš, 85. Kraus – 28. a 72. L. Jezbera, 30. vlastní (D. Jelínek), 78. Rychecký, 86. Loner. Rozhodčí: Stieber (Lukavice). ŽK: 4:3. Diváci: 190. Poločas: 1:2. Chlumec nad Cidlinou: P. Černohlávek – D. Jelínek, Koubek, Kofránek (46. Janda), Beneš – Pilař (80. Hermann), Vopátek, Hrabík – J. Jelínek, Hanuš (62. Hartman), M. Kučera (70. Kraus). Lázně Bělohrad: Božič – Šrám, Velich, Kazda, Wagenknecht – Berger, Lánský, Loner, Michálek (70. Blažek) – Rychecký, L. Jezbera (89. Zejfart).

Dobruška  –  Týniště nad Orlicí  3:3

Fakta – branky: 57. a 90. Mikušík, 5. Hašek – 43. Vydarený, 68. Plašil, 72. Slezák. Rozhodčí: Karel Miškář (Dohalice). ŽK: 1:2. Diváci: 220. Poločas: 1:1. Dobruška: M. Malý – V. Jelen, J. Effenberk, L. Danč (81. Jirásek), Šotola – D. Eimann (90. L. Petr), Reichl, Mikušík, M. Dostál – Hašek (53. Doubek), Hájek (77. V. Malý). Týniště nad Orlicí: Marčišin – Tomášek, Michal (78. Odehnal), Voženílek, Huňák – Stejskal, Plašil, Václavek (87. Novák), Slezák, Vydarený – Merganc (73. Špaček).

Úpice  –  Jičín  2:2

Fakta – branky: 8. Winter, 55. Vaněček – 51. Řeháček, 90. (+3) Gaubmann. Rozhodčí: Buchta (Jaroměř). ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Úpice: Kobos – Chmelík, Havlíček, Řehák, Kulhánek – Kejzlar (73. Hanzlík), Finger ( 83. Marel), Punar, Mach – Vaněček (67. Rada), Winter (90. Čáp). Jičín: Puš – Drusan, Ulvr, Řeháček, Gaubmann – Bucek, T. Haken, Veg (71. Horáček), Kocourek (56. Voldán) – Vacek, Miler.

Hořice  –  Červený Kostelec 0:2

Fakta – branky: 20. Martínek, 64. Koval. Rozhodčí: Pešava (Třebechovice). ŽK: 3:6. Diváci: 270. Poločas: 0:1. Hořice: Žižka – D. Pour (76. Kramule), Šmarda, Rubeš, Kulhánek – Tomáš, Palm, D. Lacina (64. Vávra), Nečesaný (64. Šedivý) – A. Pour, J. Lacina. Červený Kostelec: Švejdar – Bárta, Škoda, Hypius, D. Hlava – Hundák (65. Kováčik), Vlček, Petrů, Martínek – Koval (88. Fireš, 90. Fiala), L. Hlava (80. Trudič).

Nový Bydžov  –  Rychnov nad Kněžnou  1:4

Fakta – branky: 79. Dítě – 19. a 89. Vala, 35. Kubec, 51. Valášek. Rozhodčí: Korec (Staré Buky). ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Nový Bydžov: Špičák – M. Vincour, Přikryl, Obermajer, F. Vincour – Pospíšil (46. Zich), Matějka, Krejčí, Sekera (65. Valenta) – Mokošín, Dítě. Rychnov nad Kněžnou: Syrový – Pups, Kubec, Bárnet, Pohl – Vala, Semerád, Trejtnar, Brandejs (89. Mondík) – Valášek (80. Jedlinský), Zajíček (70. Volný).

Broumov  –  Jaroměř  1:0

Fakta – branka: 10. Jaroš. Rozhodčí: Martínek (Opočno). ŽK: 6:1. Diváci: 240. Poločas: 1:0. Broumov: Dvořáček – Beran, Štejnar, Semerák (5. Michálek), Schubert – Wilke, Němeček (77. Gago), Kuru, Soumar – Jaroš (80. Mucha), Kotyza (86. Svoboda). Jaroměř: Klofanda – Čenovský (63. Rejchrt), Ponikelský, Svoboda, Hrobský – Holub, Michálek (83. Böhm), Exnar, Ruprich (63. Škoda) – Diviš, Kořínek.